Basenim var. Öneriniz var mı?

Arkadaşlar kilo başlığı altında konuşursam eğer, basen ve üst bacaklarımda rahatça farkedilebilen bir kilo artışı var. Belim ince fakat basenlerimden söz etmek bile istemiyorum. Üst bacaklarımın hem ince hemde sıkı görünmesini istiyorum ve tabii ki basenlerimin yok olmasını da.. Aynı zamanda günlük işlerim çok yoğun yani dışarıda neredeyse yürüyüşe çıkmak için zamanım yok diyebilirim. Şimdi size soracağım soru şu; Üst bacak ve basenimi bacağım kalın olmayacak şekilde eritebilmem için ne gibi sporlar yapabilirim? Squat ın çok önerildiğini duydum fakat bacağımı inceltmeden squata başlarsam bacağımın kalın ve kaslı bir yapıda görüneceğinin farkındayım. Bu konuda yardım almış kişiler varsa nasıl yol izlediğini bilmek isterim ve tabii ki fikirleri olanlarıda dört gözle bekliyorum. Şimdiden teşekkürler!

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben 3 hafta bir yaz tatiline gittim bundan 1 sene önce. O 3 hafta sabah akşam sürekli yüzdüm. Yüzerken kol ve bacak kaslarımız sürekli çalışıyor ve öyle zayiflamistim ki bacaklarim daha incelmisti. Bu arada bunlari yaparken sürekli yemek yiyordum tatlisindan tuzlusuna kadar. Yüzmek kadar baska birşeyin etkisini görmedim, umarim yardimci olabilmisimdir:-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Rahatsız olduğum bölgenin önemli spor yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...