Beşiktaş dışında bütün takımlar sıkıcı değil mi?

Galatasaray maçını izledim bugün, şimdi de Fenerbahçe'nin maçını izliyorum. Ben böyle sıkıcı maçlar izlemedim arkadaş. Sizce de öyle değil mi? Fazla sıkıcı, heyecansız dümdüz bir maç.

Oysa BEŞİKTAŞ öyle mi? Her an ayaktasın, oturana aşk olsun! Kalbi yerinden çıkıyor sanki insanın. Yok böyle bir stres sıkıntı heyecan..

Benim gibi düşenenler var mı? 🙈

Güncellemeler:
Ha birde Sizce de Volkan Sakalları kesince daha bir çirkin olmadı mı? :))

0|0
7|47

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhsuz topçularımız olmayınca , formaya armaya saygılı , başarıya aç futbolcu grubundan kaybetse bile göze hoş gelen oyun bekliyoruz onlar da bunu fazlasıyla veriyorlar , özellikle son iki senedir taraflı tarafsız spor yazarları en iyi futbolu Beşiktaşın oynadığını söylüyor

2|3
    0|1
    • http://i.hizliresim.com/657W00.jpg

Ateşleyen hocanın da payı büyük :)

• Yönetimin bu konuda sesi çıkmaz ki... Maşallah pek bir sessiziz.. Bir şey yapabilecek olsaydı 2 yıldır yapardı. Taraftarın gördüğünü o mu göremeyecek?

• Bu sene de sessiz kalacaklarsa açmasınlar o stadı , almasınlar yildiz oyuncu , bu ülkede birileri #şerefiyle kazanabilmeli

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Ne zaman şöyle rahat maç izlediğimi hatırlamam 2 3 farkla önde olsak bile hep bir tedirginlik olur bizde

http://i.hizliresim.com/vndGaz.jpg

2|2
    0|0
  • Bu takımda yıllar içinde çok şey değişti. Futbolcular, teknik direktörler, başkanlar...

Değişmeyen tek şey; kendimi bildim bileli Beşiktaş maçları heyecanlı geçer. İstisnalar olmakla birlikte, sezonun geneline bakınca Beşiktaş maçlarının tempolu olduğunu görürsünüz.

O siyah-beyazın büyüsünden olsa gerek.
    Üzerine giyen sahada at gibi koşturuyor, durmak bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Resmen icimdekileri kelimelere dokmussun ya iste bu yuzden Besiktas! 🙈

2|1
    0|0
  • Ama baksana i*neler yine kazanıyor. Birilerinin g. tüne başına çarpıyor gol oluyor

1|3
    0|0
  • Alman 2. ligi süper ligden daha keyifli :) :D

0|1
    0|0
  • kartal bu sene taraflı tarafsız herkesin oynadığı futbolla gönlünü kazanıyor önemli olan şampiyon olabilmek tabikii

1|1
    0|0
  • Beşiktaş ta sıkıcı eskisi gibi oynamıyor ki. Bide bu maçından maçına göre değişiyor fenerin macı galatasaraya göre daha iyi Her zaman bu maç kadiköyde olsa cok daha farklı olurdu mesela galatasarayın oyunu haric fener besiktaş bazende trabzonun maçları bana zevkli geliyor cok sıkılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kaçırdığı pozisyonlar hele ki iyi oynayıp berabere veya kaybettiği maçlar kanser sebebi diye ekleyelim...

1|0
    0|0
    • Evet öyle ama o kısmı de heyecanlı yaa.. Saç baş yolduruyor falan. 😂

• 74 yaşındaki dedem kalbim var diye gs maçına gitmedi bile sen düşün !

• Marıo Gomez boşuna demedi Türkiye'nin Bayern München'i Beşiktaş diye 😄

2|0
    0|1
  • bencede sıkıcı beşiktaş hep 3. oluyor diğer takımların yeri değişiyor hep

1|0
    0|4
  • Aynen çok dogru ruhsuz eşşekleri izlemek eziyet

1|0
    0|0
  • Doğrudur.

0|0
    0|0
  • Hepsi sıkıcı

0|0
    0|0
  • Aynen sıkıcı kanks

0|0
    0|0
  • Zaten Beşiktaş'ım yüzünden ya kanser olacağız ya da kalpten gideceğiz :D çooooo seviyoruz deli gibiiiiii
    yoooookk bu sevdanın bir tarifi
    seeeeeeen göüllerin sahibiiii
    kartaaaaaal !!!

0|1
    0|0
  • abla haklı

0|2
    0|0
  • ı hate futbool

0|0
    0|0
  • Beşiktaştan başka takım tutan insanlar bana tuhaf gelmiştir hep, bir insan neden renkli züppe bir takım tutar ki? Beşiktaş her şeydir ya, şereftir, namustur, anlatılmayacak bir mutluluktur

0|0
    0|0
  • Galatasaray real maçını juventus maçlarını da izle sonra karar ver, her zaman iyi olacak diye bir şey yok. :))

0|0
    1|5
  • Biz sezon sonunda kaldırılan kupalardan daha fazla zevk alıyoruz hemde kuşların o acınası hallerini gördükten sonra

0|0
    1|1
  • Adamsin kiz

0|1
    0|0
  • Evet sıkııcı

0|0
    0|0
  • Bu sene seyir zevki 0 olan bir Galatasaray var doğru. Sahaya taraftarları koşturan, polis arabalarını devirten Drogbalı Galatasaray'ın futbolunu özledik..

0|0
    1|0
  • Ülke futbolunu dünyaya biz Galatasaraylılar tanıttık naber

0|0
    0|6
  • SEVİM KOŞŞŞ BEŞİKTAŞ YİNE KOYMUŞŞŞ

0|0
    0|0
  • banada beşiktaş ve galatasarayın maçları sıkıcı geliyor

0|0
    0|0
  • Çok haklsın bu sene iyiyiz maşallah sonu da güzel olsun tadından yenmez :)

0|0
    0|0
  • onur şeref haysiyet

beşiktaş

0|0
    0|0
  • katiliyorum, besiktasi disinda fenerbahce ve galatasaray biraz dususde

0|0
    0|0
  • katılmıyorum beşiktaş da dahil hepsi sıkıcı uefa avrupa ligi gruplarından cıkmamamış bir takımdan bahsediyorum ayrıca avrupada ki macları cok sıkıcıydı türkiye ligi zayıf bir lig oldugun icin coşkulu bir futbol oynuyor gibi gözüküyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 6

• Sene başından belliydi en iyi hücum hattının Beşiktaş ta olacağı ve Şenol Hocanın sisteminin bize keyif vereceği. Pozisyon zenginliği, futbolcu kalitesi her şey Beşiktaşta bıraktı keyif versin :)

1|2
    0|0
    • Bu yıl Galatasaray'dan, nefret edecek duruma geldim üzerime gelme bela :D

• Anlaştık. :)

• Eig sorun değil aktif kartalice görmenin mutluluğu paha biçilemez :)

• çünkü Beşiktaş yaşamdır hayattır aşktır...

1|1
    0|0
  • Yok kız cimbom daha güzel :D

0|0
    0|0
  • Sen besiktaslisin diye sana heyecanli geliyo. Bana gore de en heyecanlisi GS maclari

0|0
    0|0
  • Bence sen bu takımı tuttuğun için bunu düşünüyosun. Bir Fenerbahçe taraftarı da kendi maçında daima ayaktadır, coşkuludur. Galatasaray taraftarı da. Bu şekilde bir ayrım olamaz bence.

0|0
    1|0
  • :D çok dogru bir tespit :D maç ya bu hele bide Beşiktaşımın maçıysa nasıl oturur insan vallaha şahsen ben ilk on dk falan oturuyom :D sonrası zaten allah kerim bidaha oturtabilene aşk olsun hele bide son dklar yok mu Beşiktaşlının kanser olma sebebi o son dklar:D

1|0
    0|0
    • Hic sorma kartalicem :)

• yapcak bişi yok beşiktaşlıysan kanser olmayıda maçta sadece karşı takımla degil hakemlerlede savaşmayı yeri geldiginde sevinmeyi yeri geldiginde üzülmeyi ve her ne olursa olsun canın saolsun demeyi biliceksin =)

Yükleniyor...