Dün ve ondan önceki gün bolca yürüyüş yapmıştım şu an kalçamın alt tarafı basenlerim acıyor spora ara vermeli miyim?

Squat, back kick, ters mekik, bisiklet çalışıyorum ama iki gündür fazla yüklendim yürüyüşe ve baya ağrıyo bacaklarım kalça çalışıyorum biraz ara vermeli miyim?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yarın da dinlen. Yırtılan kaslarını bol proteinle onarıp güçlenmesi sağla. Ertesi gün devam edersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha önce çalıştığından fazla çalışmışsın. Hamlık olmuş. Normalde zaten bir gün spor bir gün ara vermek iyidir. Ekstradan dinlenme ama geçene kadar da çok yüklenme.

0|0
    0|0
  • verme vuvut adepte oluyor ıyı beslen bırgun calıs bıgın dınlen acının ustune gıt açma germe yap kasları esnet

0|0
    0|0
  • ara vermelisin ama ağrilarin durulmayacak derecede ise fazla yüklenmeden hafif bir antrenmanla ağrilardan kurtulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Devam et hamlamışsın

0|0
    0|0
  • Sporun önemli bir kısmıd dinlenmektir. Saat 12 de yat ve 8 saat uyu. 2 gün spor 1 gün dinlenme şeklinde antrenmanlarını ayarlayabilirsin. Ayrıca yeni başladıysan fazla yüklenme ki sakatlık çıkmasın, ciddi sakatlanmalar yaşayan arkadaşlarım var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir gün ara ver, hemen çok yüklenme sakatlanırsın

0|0
    0|0
  • Spor yapmalısın ama sorunda dozu olmalı günde 45 dakika yürüyüş yeterli yavaş adımlar yürünmeli ve sporlarının bir kısmını azaltmalısın

0|0
    0|0
  • 1 gün ver ertesi devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...