Yağı kasa dönüştürmek?

1ay dır spora gidiyorum ve 5 kilo gitmiş durumda ama ben bu yağın kasa dönüşmesini anlamadım nasıl oluyor o? İyi biseydir herhalde? Boyum 1.70 kilom 77 kendimi bildim bileli sporlayim ama dengesiz beslenmeyle kilo aldım o neyse bana sen çok zayıf duramassin kemiklerin iri diyorlar sizinde oylemi? Tartiya bakma vucuta bak diyolar bana sizdede oylemi bilgisi olan varmı?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ kasa dönüşmez. Yağ yakarsın sonra da kas yaparsın, bunlar ayrı ayrı olur.
    Evet tartı çok da önemli değil, mühim olan görüntü.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Yağ kasa dönüşmez, yağlar gider sonra kas oluşur. 1.70 boyunda birinin 77 kg olması da senin yaşında biraz fazla, aksine iri kemiğe sahip kişilerde kilo fazlalığı çok daha kötü durur. Kim ne derse desin sen daha düzgün ve düzenli sporunu yap ve en az 17 kg vermen lazım. Benim boyum 1.72 kilom her zaman 54-55 kemiklerim biraz iri olduğu içinde atletik duruyor ama su an hamileyim 4 . Ayimiza girdik 56 kg oldum. Profesyonel sporcu olduğum için söyledim bunu, kimsenin dediğine bakma sen kilo ver boyun yüzün güzelmis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bak canım kardeşim ben sana söyleyeyim araştır doğru mu değil mi diye? Yağın kasa çevirilmesi imkansız ! Fizik , biyoloji ve mantığa aykırı. He şöyle olur kasları koruyarak protein ağırlıklı ve güzel antreman yapıp yağları eksiltirsin daha sonra kilo alıp yeterli protein ile kas miktarını arttırısın fakat bilmen gereken birşey var bir erkeğe göre 8/1 oranda kas yapabiliyorsun. Yani ben 1 senede yapıyorum sen 8 senede.

0|0
    0|0
  • Yağ kasa dönüşmez. Sadece kardiyo ağırlıklı çalışırsan vücut enerji için en kolay olanı kasları eritmeye başlar. Ondan sonra yağlar erimeye başlar. Ama ağırlıkla beraber kardiyo yaparsan, ağırlık sayesinde kas kütleni korursun. Kasların erimesini engellersin.

0|0
    0|0
  • zor iş be bitanem

0|0
    0|0
  • Yağ kasa dönüşmez. Yağları eritirsin kas yaparsın. Kemik iriliğide kiloluların uydurduğu saçma sapan birşey

0|0
    0|0
  • yok sismansındır kemik iri flln bahane sjdskj

0|0
    0|0
  • Bende anlamadım. Simyacı mıyız anasını satım

0|0
    0|0
  • Tartıya degil. bedenine bak spor yapıyosan kas kitlen artıyo cunku. yag yıkılıp kas yapman zaten sporla kilo vermekteki mac

0|0
    0|0
  • Yağ kasa dönüşmez

0|0
    0|0
  • Kemikler iri olunca tabi vucutta iri gosteriyo

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşse kasapatan et değil yağ alırdım...

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşmez. fiziksel olarak imkansızdır.

0|0
    0|0
  • maşallah kilon benimle aynı. Yağ kasa dönüşmez ama iriysen daha çabuk bir görüntü oluşur

0|0
    0|0
  • fotodaki 77 kiloya benzemiyor...

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşür mü hiç cahil cahil konuşmayın orada yağ yakacaksın kasta yavaş yavaş oluşacak

0|0
    0|0
  • 6 da tamamen vucudun duzelır yag kas olur

0|0
    0|1
  • Sana yakışmaz ;)

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşmez. proteinle kas büyür. yağı sadece eritirsin

0|0
    0|0
  • Resimde görülen kısım o boya göre 60 bile durmuyorkı ama 😵😵😵

0|0
    0|0
  • dengesiz beslenme değil ne bulursak yeme alışkanlığı

0|0
    0|0
  • 5kg pamuk ile 5kg demirin hacmini dusun kafanda...
    Sendeki yaglar pamuk gibi coookyer kapliyor... Ama kas daha az yer kapliyor

0|0
    0|0
  • Bol bol çalış istediğin olur yalnız yaş kaç kanka? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tabikii öyle kemik ağırlığıda önemli sonuçta yağı kasa dönüştürmek kolay bişey değil yaptıysan tebrik ederim sporsuz beslenme beslenmesiz spor olmaz diyolar bende dengeli beslenmiyorum o 11 kilo falanda hikaye sen aynada baktığında kendini güzel hissediyosan o kilo senin ideal kilondur ki bir takım oyuncusuysan bu hiçte geçerli değil =D

0|0
    0|0
  • Yağı kasa dönüştürmek diye bir şey yok. Yağ erir, kas ise proteyinle ve sıkı çalışmayla geliştirilir. Yağların'ın altında gizli bir kas tabakası yok yani sandığın gibi.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok

0|0
    0|0
  • Kardio yapmadan direk kas çalış böylece yapkar erimeden kasa dönüşecektir

0|0
    0|0
  • akşamları 4 5 gibi bir kase yoğurt ye 7 8 gibide 2 şişe sade soda iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...