Siz giyer mıydınız ? !!!

arkadaşlar sorum özellikle bayanlara. ancak erkeklerde fikrini soyleyebılır. yazın evlencem ve giyinecegım gelınlıgı nışanlım kıralamak ıstıyor. oysa ben başka bırının gıydıgı şeyı gıymek ıstemıyorum. ılk ben gıymelıyım dıyorum. sızce cok mu ılerı gıdıyorum. yanı hakkım degıl mı bu. sız olsanız ne yapardınız yada ne yaptınız ?

0|0
11|1

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle söyelemk istiyorum ortalam bildiğim kadarıyla gelinlik fiyatları 1500 tl kadar.Bilmiyorum varmı ama bulaşık makinesi alacaksan alma derim ordan 750 tl para artmış olur üzerine kiralama parasını da eklersen ortalama 1000 1100 tl kadar olur üzerine biraz daha ekleyebilirsen gelinliği satın alabilirsin.Bulaşık makinesi şart değil sonra olsada olur dediğin bir şeyi satın alma git onun yerine gelinlik al derim.Çünkü gelinlik 1 gece giyilir ama 1 ömür anılan bir şey.

1|0
    0|0
    • wuu hakkat bu mantık iyiydi helal olsun krdeşim :) +1

• yorum çok iyi teşekkür ederim

• ben tesekkur ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 11

• illa satın alacam diyosan kalite bakımından düşüklere bakmak zorundasın adamın maddi durumu iyi olsa o olur zaten ha tabi bide almak istemeyenler var alıp napıcan gibisinden o zaman sen haklısın şayet durum iyi fakat adam almıyosa sonuna kadar devam et illa alacaktır

0|0
    0|0
  • düğün Hollanda'da mı ?

3|0
    0|0
    • off yanlışlıkla resmi yanlış seçmişim . böyle espiri yapmayın da :-)

• evlenmedim ama gelinlik kiralamak 100 lira bir terziye yada internetteki gelinlikçilerden 150-200 civarı gelinlik bulabilirsin

0|0
    0|0
  • maddi durumun yeterliyse kendin beğen seç değilse kiralayabilirsin bi gece için çokta büyütmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • yani hakkın tabide maddi durumu olmayabılır eminim o da almayı çok istiyordur ama imkanı yoksa böyle diyerek onu çok üzersin.ama haklısın yani herkes kendi gelinliğini giymek onu hep saklamak ister sanada hak veriyorum ama işte...

0|0
    0|0
  • giyeceğim gelinliği derken ?

1|0
    0|0
  • Maddi durum kötü olsa bile, paraya kıymak gerek...

En özel günün sonuçta, bir kere alacaksın...

Ben giymezdim.

0|0
    0|0
  • böyle birsey istemesinin sebebi sanırım yeterli para olmayışındansa belki bi nevi anlayış göstermen gerekebilir ama keyfı ve gereksiz harcama gorup boyle bişey istiyorsa ... yanlış yapıyor tepkini göster derim -.-

0|0
    0|0
  • Sen gelinsin nasıl olsa senin kararın ama maddi olarak sorun yaşıyorsanız alttan al bence

0|0
    0|0
  • kesinlikle hakkın :))

0|0
    0|0
  • Bu birazcık maddiyatla ilgili bişey. Eğer durumunuz varsa tabi ilk kendiniz alın ama yoksa kiralamayı düşününüz. Zaten kurutemizlemede temizlenmiş oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...