Yavas yavas zayıflamak istiyorum?

suanki fiziğim cok kötü değil ama daha da iyileştirmek istiyorum bunun içinde yavas yavas kilo vermek istiyorum yaza kadar önerileriniz var mı spora gidemiyorum vakit bulamıyorum derslerden zaten gec cıkıyorum okuldan yazın pilatese de gidip sıkılasıcam ama o zamana kadar nasıl kilo veririm birkaç öneri yazar mısınız simdiden teşekkürler

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Hemcinslerim zayiflamak istiyosaniz yatmadan 4 saat once kesinlikle yemek yemeyin, bol bol su ici. , yemekten once dislerinizi kesinlikle fircalayin istahinizi kesicektir ve yemeğe baslamadan once iki bardak dolusu su için yemek yemek icin fazla yeriniz kalmiyo midenizde bunlara ek olarakta aci biberiye yagini inceltmek istediginiz bolgenize asagidan yukariya hareketlerlesurun ve sitreçle kaplayin uzerinede bir kazak giyin sabaha kadar oyle uyuyun sabah kalktiginizdada duşa girin ve biberiye yağını sürdüğünüz bölgeye dairesel harekertlerle masaj yapın. Spor yapmiyorsanizda yürüyüş yapmaya ozen gosterin ve mekik cekin. İşe yariyor kendinizi strese sokmayın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• dıyete gır sıkı dıyet

0|0
    0|0
  • kaç kilosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yediklerine dikkat et abur cubur kola vb uzak dur yeterli bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...