Bu gsliler neden arenada her maç öncesi ve sonrası fener aglama diye tempo tutar?

schalke ile oynuyosun son 16 maçı fener aglama diyosun maç başlamadan önce ne alaka ? fenerbahçenin maçla ne alakası var? dün orduspor maçı sonrası yine fener aglama diyolar ne alaka fenerbahçeyle maçın ? gsliler Fenerlilere diyor vizyonunuz sadece biziz diye ama tam tersi bence gslilerin bütün vizyonu fener üzerine kurulu diye! Fenerbahçe'yi yenemedikleri zaman uyduruk platini sözü çıkardılar geçen sene arenada 1319 gün sonra gelen fener galibiyeti sonrası konvoyla yaptılar,beraberliklere üçlü çektirme olaylarına girmiyorum bile!

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• 'Bir ülkenin en büyük takımının kim olduğunu nasıl anlarsın?' Cevabı nettir; 'O ülkede en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa en büyük takım daima odur. Güçlüler hiç bir zaman sevilmez, daima kıskanılır..' Diego Armando Maradona :D

1|2
    4|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fenerliler neden her gs yenildiğinde sanki kendi yenmiş gibi naralar atar?

2|0
    1|0
  • Hırs baika bir şey biliyormusun ? Gs taraftarı çok hırslı ve terbiyesiz

1|0
    1|1
    • Galatasaray taraftarı terbiyesiz ölemi ? Evet biz terbiyesiziz siz çok terbiyelisiniz. Biz zaten terbiyesiz olduğumuz için hiç TT Arena kapatılmadı, biz terbiyesiz olduğumuz için polis arabalarını ters çevirmedik, biz terbiyesiz olduğumuz için stadımızı yakmadık, biz terbiyesiz olduğumuz için ırkçılık yapmadık, biz terbiyesiz olduğumuz için teknik direktörümüzün yeğenini dövmedik. Eğer terbiyesizlik buysa evet kabul ediyoruz biz TERBİYESİZİZ. Çünkü biz GALATASARAY taraftarıyız

• takılıyorlar öylesine

0|0
    0|0
  • eğlenceli oldugundan

0|0
    0|0
  • nefret edıyorlar fenerden ben katılmıyorum ama nevızadede kımle mac olursa olsun fenere demedıklerını bırakmazlar gereksız buluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• küçük takımlar konuşur,büyük takımlar konuşulur

2|3
    2|0
  • Biz Galatasarayın avrupada ne kupalar kaldırdığını gördük siz zavallı fenerliler 30 seneden beri Türkiye kupasını zor gördünüz Fenerbahçe yöneticilerinn son 2 ayda her lafında Galatasaray kelimesi var bunuda açıklayabilirmisin?

3|0
    0|1
    • sen 18 yaşındasın gs kupa aldıgında 5 yaşındaydın yani göremedin bişi ;) sen yazdıklarıma ilk başta cevap ver bende vericem anlaştık mı ? beraberliğe üçlü çektirmenizi neden fener galibiyeti sonrası (1319 gün sonra gelen galibiyet sonrası) konvoy yaptıgınızı,şampiyonlar liginde maça çıkarken hala fener diye inlemenizi anlat yazdıgına cevap vericem.

• O maçı izlememşsin ya da yaşın küçük hatırlamıyorsun biz kadiköyde kupa kaldırdık 50 bin Fenerli bizim şampiyonluk kutlamamızı canlı izlediler sizin zaten tarhinizde 6-0 dan başka başarınız yokki Türkiye kupasını zor gördünüz:)Galatasaray Atletico Madride elendiğinde Fenerliler havai fişek atmışlardı Dün ordu maçının devre araısında Fenerliler şampiyon olmuş gibi sevindiler ama maç sonu ağlamaya başladılar her futbolcunuzun Yada yönrtcinizin ağzında hep Gs kelimesi var

• lan ben senden 4 yaş büyüğüm ergen :DD yazdıklarımın hiçbirisine cevap verememiş yine demogoji yapmışsın ne yazarsam yazayım demogoji yapıcan onun için engelliyorum seni ;).

• link

Çünkü bunu tekrar yaşamak ve yaşattırmak istediğimizden;)

0|2
    0|2
    • lan biz sizin 100.yılınızda size koyupta şampiyon olduk,ali samiyen'e 2007'de şampiyon çıktı siz bunları daha önce yaşattık size,cevap ver demogoji yapma.

• Siz bizi 6-0 yenip 6. oldunuz ancak biz 100. yılımızda sizi 5-1 yenip Türkiye Kupasını aldık. Eğer biz Fenerbahçeyi yeniyorsak sonunda mutlaka kupa vardır. Yoksa önemsiz bir maç olarak görüyoruz ve küçümsüyoruz. Bu arada 100. yılımızda Ali Sami Yen'e şampiyon gelmiş olabilirsiniz. Ancak hiç bir şey ezeli rakibinizin sahasında kupa kaldırmak kadar zevkli olamaz.

• Evet bu sene her maçta Fener Ağlama diyoruz. Sebebi ise geçen seneki stadınızda kaldırdığımız kupa ve bu sezonda 33. hafta Fenerbahçe-Galatasaray maçının olması. Bu maçta büyük ihtimalle şampiyonu belirleyecek maç. O yüzden böyle diyoruz. Geçen senede İnandık biz sizlere Cimbom yüzümüzü güldür bu sene şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden tribünler haykırıyoruz yine tek bir isteğimiz var Cimbombomum Şampiyon ol diyorduk. Takımlar şampiyonluğa oynarken böyle şarkılar söylerler. O söz uyduruk değil bir kere futbolun yaşayan efsanesinin sözüüdür. Geçen sene Arena'da sizi 3-1 yendiğimizde hatırlarsan liderliği almıştık ve oynanan oyundan memnunduk. İşte bu yüzden konvoylar yaptık. Çünkü bu oyunu oynarsak kesin şampiyonduk. Beraberlikte üçlü çektirme olayı ise normal bir şey . Galatasaray'ın her zaman yaptığı bir şey. Sonuç ne olursa olsun taraftar Sabri Reis'i çağırır ve ondan üçlü çektirmesini ister. Evet şimdi bu yazının altına ne istiyorsan yazabilirsin. Hepsini cevaplıcam

0|0
    0|0
    • :D:D:D yendiğiniz için konvoylar mı yaptınız :D:D berabere kalıpta üçlü çektirmek normal mi :DD: ? bişi demiyorum..

• hiçbir önem teşkil etmiyor mu ? ozaman neden normal bi maç değilde fb maçından sonra gidip konvoy yaptınız? yada neden başka takımla berabere kalınca değilde fenerle berabere kaldıktan sonra üçlü çektiniz ?

• sanırım ya sen anlamak istemiyorsun ya da ben anlatamıyorum. Biz zaten her maç sonrası üçlü çekeriz.

• kurabiyeye katılıyorum.D

0|2
    0|0
  • Eğlenmesini de biliriz üzülmesini de :)

Biz şampiyonluğu kaybettik diye stadımızı da yakmayız bizi koruyan polisleride :)

Herkes birbirine sataşıyor, fener olmazsa galatasar, galatasaray olmazsa Fener hep eksik olur inan

2|1
    0|1
    • lan fener 2007 de ali samiyen'e şampiyon çıktıgında su atma rekoru kırdınız koltuk kalmadı stadınızda,çevik kuvvetini resmen a koydunuz kulaklarını sagır gözlerini kör ettiniz dövmekten ne çabuk unuttunuz bunları .

• tamam lan dedim bu arada kusura bakma :DD..

• sende bakma :)

• büyük takımın düşmanı çok olur derler..

1|1
    0|1
  • Yara büyük

1|0
    1|1
Yükleniyor...