Ilk aşkınızı gördünüzı, ne yapardınız?

yıllar sonra ilk aşkınızı gördünüz zaten çaresiz bir ayrılık yaşamışsınız o zaman, ne yapardınız

Güncellemeler:
arkadaşlar ilk aşk diyorum hani elinden tutup gitmeye utandığın seni seviyorum diyemediğin masum aşk yaw bu kadar katı olmayın

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• evet gördüm,hemde elimde sevgilimin eli varken kötü bir durum du

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çalışmadığım yerden sordun hocam :D

0|0
    0|0
  • Yoo görmedim hani nerde ...

0|0
    0|1
  • Görmemezlikten gelirim :)))))))

0|0
    0|1
  • Canım acırdı, gözlerim dolar ama belli etmem görmemezlikten gelir geçerdim sanırım. Aslında her gün görüyorum onu annemle hergün konuşur neredeyse fakat umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • bakarım sadece yanımdan geçinceye kadar.. geçtikten sonra arkama bakmam ama.

0|0
    0|1
  • üfff çok kötü . Allah gözümüzü arkada bırakmasın . umarım içimde birşey kalmayacak onu unutturacak biri karşıma çıkar .

0|0
    0|0
  • iyi ki ayrilmishiz derim

0|0
    0|1
  • heyy nbr die gider selam verrm şok olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eger Görmezden qelme sansım warsa qörmezden qelirim öyle bi şansım yoksa konusmaya kalkıstıysa the person you have called cannot be reached at the moment please try again later.

0|0
    0|0
  • hiç birşey nothing.

0|0
    0|0
  • Yaşasa idim objenktif cevap verebilirdim birader ama yaşamadığım için bakmaz geçerdim deem ne kadar doğru bilemedim :)

0|0
    0|0
  • arada çay kahve içiyoruz evli kocası yakışıklımı yakışıklı benide çok seviyor bazen ona bu adama söyle ben senin eski sevgilinim ve beni bir tehdit gibi görmemesi sinirimi bozmaya başladı diye çıkışıyorum :):):) .

0|0
    1|0
  • görmemiş gibi yapmaya çalışırım bişeyle ilgilenirim :D o görüp gelirse normal konuşurum :D

0|0
    0|0
  • Unu pişman ederim bakışlarımla:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...