Böyle bir kız düşünün nasıl sizce?

Böyle bir kız düşünün 1.69 boyunda 65 kilo ama 60 gösteriyor çünkü kemikleri kalın ve kaslı. beyaz tenli koyu renk düz saçlı gözleri yeşile bakan ela vücut şekli kum saati özellikle göğüs sonra kalça büyük bel ince bacak boyu 1 m den fazla ve bacakları çok düzgün şekilli göğüs bel kalça ölçüleri 96-66-92 hayalinizde canlandı mı nasıl sizce ?

Güncellemeler:
anlamadım şimdi bazıları güzel bazıları değil diyor ortak fikir yok mu :D

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• Güzelmişsin güzelmişsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• canlandı daha önce bu sorunudna ynısı vardı takıntılısın anlaşılan sürekli güzel ve beğenilmeyi bekliyorsun ayrıca firkimi söliyim oldukça çirkin bir kıza benziyor surat özelikle hehehe :)

1|0
    0|0
    • off hem de ne takıntılıyım :D

• ben de anlamadım sebebini benden kaynaklı sanırım benimle konuşurken çekiniyorlar sert mi görünüyorum acaba

• görmeden birşey diyemem açık ve net söliyim

• vücut şekli kum saati ? dusunuyorumnda canlandırmadım bı foto koysaydın barıde _? görseydık nasılsan :D

1|0
    0|0
  • Düşünemiyorum caps lazım.

1|0
    0|0
  • bel kalın. kilolu yani.

2|0
    0|0
  • 1.84 boy 64 kilo olacak ve mavi gozlu esmer olacak gogusleri gok yuzune bakacak dudaklari kirmizi olacak :) bu kadar

0|0
    0|0
  • Kafa hariç caps koy.

0|0
    0|0
  • Hayal gücüm iyi değil caps at! (kemik nasıl kaslı olur? )

1|0
    0|0
    • kız kalın kemikli ve oldukça kaslı yani :)

• iyiymiş, kemikler nasıl kalın ve kaslısın?

0|0
    0|0
  • sen direkt naim süleymanolunun dişi versiyonundan bahsettin :))

0|0
    0|0
    • kaslar fena gerçekten zayıflamak için spor yapıyordum istemdışı oldu bu kadar :D

• en sevdiğim bayan şekli kaslı bayan mmmmmmmmm

• kendinden mi bahsediyorsun böyle olmaz hayal kurmak ğöster kendini puanını verıyım

0|0
    0|0
  • Yüzün güzel olsun bide elin ayağın tutsun yeter :)

0|0
    0|0
  • Resim isteriz hehehe

0|0
    0|0
  • eh işte vücuda pek önem vermem

0|0
    0|0
  • resim olmadan bişey diyemem..

0|0
    0|0
  • betinleme harika olmuş :) Allah sahibine bağışlasın

0|0
    0|0
  • nasılım demenin dedikodu tarzı anlatımı. güzelsin güzelsin :)

0|0
    0|0
  • güzelmiş Allah sahibine bağışlasın..

0|0
    0|0
  • mükemmelsinnnnn

0|0
    0|0
  • iyi kısmeti bol olsun ne diyebilirizki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bacakları 1 metreden fazla.üstten basık ekvatordan şişkin böyle bir kız neden gizliden bize kendini düşündürmeye çalışıyor. Bu kızların hepsimi beyaz tenli yeşil gözlü. bunların evinde ayna yok mu. bitin artık lan yeter.

2|1
    0|0
  • 169 boyunda 65 kilodan sonrasını okumaya ve hayal etmeye gerek yok. :D

1|0
    1|0
  • bana yaklaşmıssın biraz daha çalışş

0|1
    0|0
  • Hımmm kum saati kısmını sevmedim.

0|0
    0|0
  • yeşile bakan ela vücut şekli kum saati

1|0
    0|0
  • Bu senmisin yoksa :D :D ?

0|0
    0|0
  • kilolu.. ben 172 boyunda 49 kiloyum ve dahada kilo vermeye çabalıyorum. sen düşün halini. en iyisi dümdüz olmak manken gibi... herşeyin orantılı olması yani. kocaman göğüs ve kalça hiç hoş değil bence öyleleri görünce biz kızların bile göz zevki bozuluyor. ama kendinle barışıksan sorun olamaz yanii :D

0|0
    0|1
    • kilo herşey değildir sıkılaşıp yağ oranını düşürmeye çalışsan daha iyi olur benim kilomdaki kızlar 40 bedene sığsa şükreder biliyorum ama bu ölçülere benden 10 kg zayıf kızlar bile sahip olamıyor

• evet bence de olgun gösteriyor ama mankenler de kum saati vücutta tabi sıska yandan bakıldığında neredeyse görünmeyecek olanları da var ama kimsenin beğendiğini sanmıyorum

• yani doğru tabi mankenlerin belli ölçüde olması lazım zaten kıyafeti taşıyamaz yoksa kıyafetlerin tam oturması gerek. zaten kemik torbası olmaktan bahsetmiyorum o kadarda değil bir kız yeterki enlemesine geniş olmasın her türlü gideri var ama yandan şiştiği zaman :D bi teyzeden farksız oluyo kadınsı hatlarla yani özellikle 16 yaşındayım bu yaşta yana genişlesem yaş ilerledikçe zayıflamak cok zor olacak

• sen orta halli birisin :D

1|0
    0|0
  • destan yazana kadar bi link atsaydın :d

1|0
    0|0
  • hayalindeki karıyımı anlayıosn bize :D

1|0
    0|0
    • :) o kadar güzel olduğumu düşünmüyorum aslında

• ya bu ne tür abazalık :) burda milletin lafıyla kendinimi tatmin ediceksin. zaten böyle bi kız olsan çevren de erkek kaynar çıkıp buraya fikir sorma gereği duymazsın :) biraz mantıklı ol evladm :)

• var hani ama çok sert biriyim göz korkutuyorum sanırım :D

Yükleniyor...