Adam gibi adam diyebileceğiniz futbolcu kim? Neden?

adam gibi adam diyebiliceğiniz futbolcu kim? neden?adam gibi adam diyebiliceğiniz futbolcu kim? neden?

0|0
627

En İyi Erkek Görüşü

• Selçuk İnan.

Kişiliğiyle, kalitesiyle adam gibi adamdır

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• muslera olabilir

1|0
    0|0
  • adam gibi adam Ertuğrul Sağlam

0|1
    0|0
  • Eskilerden örnek verecek olursak eğer Metin Oktay, Hakan Şükür adam gibi adamlardır. Hakan Şükür ile tanışma fırsatım olmuştu bunu bizzat onaylamıştım. Rahmetli Metin Oktay ile tanışmayı çok isterdim. Günümüz futbolcularında ise kişiliğini beğendiğim futbolcular; Selçuk İnan, Servet Çetin. Bir de Sabri reyiz;) Her eve bir deli lazım;)

1|0
    0|0
  • Ben Lionel Messi derim.4 yıldır üst üste dünyada yılın futbolcusu seçilmesine.dünyadaki futbolseverlerin çoğu tarafından dünyanın en iyisi hatta bazıları tarafından tüm zamanların en iyisi kabul edilmesine kırdığı sayısız rekorlara rağmen mütevaziliği hiç elden bırakmıyor.Ronaldo gibi kasıntı değil şu ana kadar hiç ego kokan bi hareketine rastlamadım.

0|0
    0|0
  • drogba derim :)

1|2
    0|0
  • Eskide Hakan ŞÜKÜR,Ertuğrul SAĞLAM

Şimdilerde Emrah BAŞSAN

link

0|0
    1|0
  • benim içğin sabri hamit yobo servet çetin cr7 ve mesut özil bunlar niye saha dışındada adamlar saha içindede bana göre centilmenler

0|0
    0|0
  • Messi ve İniesta...

0|1
    0|0
  • bilmem futboldan nefret ederim dolayısı ile futbolculardan da hiçbirisini tanımam etmem mal mal bakarım haberlerde falan gördüğümde ne diyor bu liseli diye :/

0|0
    0|0
  • Ronaldo bir kere adam yarıdm sever efendi ve cok hakkı yendi altın topların messi erine onun hakkıydı su son 2 yıl

0|0
    0|0
  • ronaldinho adamda hem saygı hem yetenek var kırmızıyı görünce hakeme itiraz yerine gülerek oyundan çıkıyor

0|0
    0|0
  • bitane afrikalı var her ay para ödüyor reklamı takamdığı için.ve mesut özil adam her sahaya cıkamdığında dua ediyor...

0|0
    0|0
  • Eski fıutbolculardan Ertuğrul Sağlam - Tayfur Havutçu ... şimdikilerden adam gibi adamını bilmem ama tam bir şerefsiz Burak Yılmaz ... bence o adamın lisansı direk iptal edilmeli ...

0|1
    0|1
  • Alex nedennini her kes bilir :)

0|0
    0|0
  • bitane arap var adını bilmiyomm formasında içki damgası var onu sökmüş her ay 500 dolar ceza ödüyor adam dediğin böyle olur

0|1
    0|0
  • fernandes bence. adamın dibinin dibi. adamlık müessesesinin şube müdürü :)

0|1
    0|0
  • Neymar çünkü adam teknik, klas, oyun zekası var geleceği olan bir oyuncu ileride messi veya ronaldo kadar olacak

0|0
    0|0
  • Hakan Şükür, Bülent Korkmaz,Alex ilk aklıma gelenler...

0|0
    0|1
  • drogba. dünki maçtan sonra hastaneye gitti. bunu gören fatih terim karısını alıp hastaneye gitti. farka bakarmısın.

0|0
    0|0
  • Zidane..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 6

• O sadece üst düzen bir futbolcu değil, koca bir YÜREK sahibi.

Biz hapşuralım, sen çok yaşa Selçuk İnan !

2|2
    3|1
  • alex de souza..bence duruşnu hiç bozmadı.o kadar kaliteli ve yetenekli olmasına rağmen her zaman mütevaziydi.

0|1
    0|0
  • hepsi babamın oğlu sanki mk.

0|0
    2|0
  • Flip Holosko.

0|0
    0|0
  • Hakan Şükür ve Hasan Şaş.

0|0
    0|0
  • Drogba,İbrahimoviç,Yaya Toure,Moussa Sow