Siyah boyalı saçtan arınmak istiyorum ne yapmam gerekiyor?

Saçlarımı siyaha boyamıştım bi 4 ay önce kadar diplerim gelmeye başladı ama geri kalanı hep siyah önceden boyadığım kızıl lıklarımda yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı saçlarımı patlıcan moru na boyamak istiyorum ama etrafımdakiler boyanın sadece kendine ait olan yerleri patlıcan moru olur dedi sizce ne yapmayalım beklemelimiyim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• işini bilen biri saçının rengini açabilir ama saçın çok yıpranacaktır, açtırırsan hemen boyatmak yerine saçlarının biraz toparlanmasını bekle bence sonra istediğini yaparsın. Siyah da mor da çok koyu renkler üzerine işlem yapmak zor zahmetli ve yıpratıcı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kuaföre gitmeyi denesen önce boya üstüne boya yakarmı sor fakat 2 kat yakmaz heralde :D

0|0
    0|0
  • kuaföre gitmelisin :D

0|0
    0|0
  • Hamama git, 40 tas su dök

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle boyatma saçındki renkler çok iddialı kızıl zatan siyah dışında boyayı tutmaz tutsada tekrar altan çıkar. Saçının doğal rengine gelmesini bekle gelene kadar boyama yıpranır.

0|0
    0|0
  • siyah boyadan kurtulmak çok zaman alır. kendi kendine akmasını bekle. milletin dediği gibi olur sadece dibi mor uçları siyah kalır. veya bi kısmını kestir

0|0
    0|0
  • kuaföre gitmen lazım hemde koşaraaaaaak

0|0
    0|0
Yükleniyor...