Çok kıskancım. Evet nedir bu sorun bende mi?

arkadaşlar ben çok kıskancım sevgilim çarşıya çıktığında vesaire arıyorum knuşmak istiyorum ilk aradığımda bişey demiyor knuşuyoruz snra hadi kapat işlerimi halledeym diyor snra ben bi saat snra gene arıyorum ne var ayşe noldu yine . yeter artk bu kdr arama ya sanami bakıcam devamlı. ben nerdesin diyorum hep çok kıskancım nerde olduğunu duymak için arıyorum. ya artık yeter bıktım binkere aranırmı ya yeter ya bırakta ben arym diyor. bıraksam o hiç aramaz ki ya nasl davranıyım sürekli arama sürklı soru sorma diyor ya konuşma tarzı nolursa olsun kötü değilmi ya çocuk gbi görüyor beni nasl kurtulucam bu durumdan.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunlarından kurtulma ondan kurtul gel bana doğru :P şaka bir yana bende de aşırı kıskançlık var belkide güvensizlik bilmiyorum fakat tek bildiğim bu bir hastalık geçmişte yaşadığın bir şeyden dolayı olabilir mi mesela ben aldatıldım sonra kimseye güvenemez oldum kıskandım fakat abarttım ben kıskançlığı aldı başını gidiyor :D

0|0
    0|0
    • evet ne yapıcaz ya psıkologa gtmeyı dusnuyorum artk o derece ya

• Ben gittim anlattım derdimi detaylı bir şekilde herif karısından şüphe duymaya başladı :D birdaha da gitmem :D

Erkekler Ne Diyor 4

• senin değerini bilmiyo bana göre cansın sen

0|0
    0|0
    • neden ?

• ama böyle yapıncada sıkılır ister istemz ..kıskanmak zaten aşkın kanununda var ona bişi diyemem ama bu kadarda üstüne gitme ben seni ararm demeside zaten açık açık beni çok sıkıyn anlamına gelmezmi sencede?

• oturup konuşmak lazım sevdiğim için arıyorum var sadece bunu söyle gerekli bir açıklmam yapacaktır

• kaçıracan adamı en sonuda, iyi bişey değil yaptığın. engellemeye çalış kendini biraz,ne demek ben aramazsam aramaz :) olur mu hiç, sen bi 8 saat arama bakalım nası arıyo seni

0|0
    0|0
  • ana kıza bak hırçın

0|0
    0|0
  • bence sorun sende erkek yeri geldiğinde ruslarlada takılır yeri geldiğinde sevgilisinede sahip cıkar bu kadar sıkma sonra pişman olursun beni niye terk etti deme erkekler baskıya gelemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen üstüne fazla gitme gerçekten bu kadar ilgi ve kıskançlık onu senden soğutabilr bu konuda hatalısın .. brak onun dediği gibi o arasn seni

0|0
    0|0
    • ama neyapıyor dıye dusunmekten alıkoyamıyorum kendımı mesajlassakta baska yerde olabılır dıye dusunuyorum asamıyorum bunları

• ama böyle yapıncada sıkılır ister istemz ..kıskanmak zaten aşkın kanununda var ona bişi diyemem ama bu kadarda üstüne gitme ben seni ararm demeside zaten açık açık beni çok sıkıyn anlamına gelmezmi sencede?

• bu konusma tarzı ne pekı

• Kurtulamazsın .

0|0
    0|0
  • çocuk gibi davranırsan çocuk gibi görür tabi :)

0|0
    0|0
  • Bende çok kiskancim ama ben ne kadar merak edersem edeyim aramm o arar sende öyle yapmalisin

0|0
    0|0
    • nasıl yapıcam ya aramadıgım zmanlar kotu seyler yaparsa bırkızla falan knusursa ?

Yükleniyor...