Aldatıyor mu aldatmıyor mu?

Erkek arkadaşımın beni en yakın arkadaşımla aldattığını düşünüyorum, çünkü geçen gün yatak odamızda en yakın arkadaşımın bişeyini gördüm , sizce aldatıyomu ? Ne yapmam lazımm

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• aldatıyor tabşkide en yakın arkadş kaşar çıkıyor sürekli başka erkek yokmş gbi insan arkadşının sevdğne bakar mı bu tip kızları rabbim taş etsn :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bişeyi derken?

0|0
    0|0
  • bir şey derken ? neyini gördün ? küpe? çorap? kolye? bileklik? künye? toka ? sütyen ? iç çamaşırı ?

0|0
    0|0
  • 3 yıldır çıkıyorsun beraber yaşıyorsun aynı yatakta yatıyor beraber oluyorsun. tek eksiğiniz nikah ve bu adamdan sadakat bekliyorsun adam alacaklarının hepsini senden almış gerisini niye düşünsün ki keyfine bakıyor ve gününü gün ediyor. en yakın arkadaşına gelince senin evine rahatça girip çıkıyor ve erkek arkadaşınla yatacak cesareti varsa nasıl bir arkadaş sorgulamak lazım ve sen bu kişi için hala en yakın arkadaşım diyorsun...

0|0
    0|0
    • Yasimiz tutmuyo evlilige, sacma sacma yorum yazmasaniz?

• Valla guzel bi hayattinamamhayatimizmsizi ilgilendirmiyo, size soru sordum sadece

• bu kadar genişsen ne düşünüyorsun üçünüz takılın işte senin yokluğunda onla onun yokluğunda senle adam iyi yere dükkan açmış

• hele ki yatak odasında gördüyse %100 aldatıyor orada herhangi birine ait bir eşyanın ne işi var :) Makyajımı yaptım çıktım diyemez heralde dimi? :)

0|0
    0|0
  • ne olucak adam bulmuş ıkı tane saf bır ona bır buna. sende evlı olmadıgın bırını kız arkadasından kıskanıyorsun hangı kafayı yasıyorsun kı kızım

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşına sorsana. Biz nereden bilelim

0|0
    0|0
  • aldatıyor senı boynuzluyor senı

0|0
    0|0
    • Yaa oylemi diyosun , ne yapmam gerekiyooo

• O boynuzları sök 20-50 motor yagı ile yagla ve arkada saklayarak onu işaret parmagınla yanına cagır korma canım kapa gözlerini arkanı dön ve huraraa sapla kaç:):):)

• Bence mantikli

• Yatak odasında gördüğün şeyin ne olduğuna bağlı.. Arkadaşının iç çamaşırı ise bu soruyu sormak bile gereksiz :)

0|0
    0|0
  • yatak odanızda sana ait olmayan herhangi bir bayan eşyasının, savunulacak veya teselli aranacak hiç bir mazereti yoktur.. Birde işin tuhafı ( erkek arkadaşım - yatak odamız ) pek bir bağlantı kuramadım kusuruma bakma...

0|0
    0|0
  • Nerden ve nasil geldigini o buldugunun yada sahibine gostererek bak ne buldum diye baslayarak hareket ve tepkilerini izle

0|0
    0|0
  • neyini gördün, birde adam aldatıyorsa okadar aptalmı fevri davranmadan sorabilirsi.

0|0
    0|0
  • yatak odanızda?

hangi ara ev tutunuz da yatak odanız oldu da en yakın kız arkadaşını erkek arkadaşın o yatağa attı da

oda bişeyini düşürdü..

bu ne ya?

0|0
    0|0
  • bence ilgisi var aldatmasada sonunda aldatır(yalnız adam)

0|0
    0|0
  • aldatıyor. ikisini de hayatından çıkarman lazım

0|0
    0|0
  • ne işi varmış orda

neyini gördün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım dikkatli olmakta fayda var tabikii o gördüğün şey neydii?

0|0
    0|0
  • Gordugun seyi ona da gosterek sorabilirsin. Aldatiyor oldu yete göm onu asdada

0|0
    0|0
Yükleniyor...