Galatasaray´la devlet arasında bir sorun mu var?

TT.Arenanın ulaşım sorunu devam ediyor bazı taraftarlar maçın bitimine 15 dk kala stadı terkediyor çünkü maçın bitimini bekleseler eve gitmeleri gece 1-2´yi bulacak Başbakan tamam dese sanki bu iş çözülür gibi ama arada sanki bir kırgınlık var

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sorun var özellikle Başbakan hem açılışta hemde Hamburg maçında büyük protesto ile karşılaştı rahmetli Birand başkan Aysala bu soruyu sormuştu Aysal 20 Milyon Taraftar Akp´ye oy veriyor demişti o zaman herkes Aysalı Akp yalakalığı yapmakla suçlamıştı ama Başkanın orda söylediği söz Başbakana bir göndermeydi bunun kaba bir şekli Galatasaraya kimse kırgın olamaz çünkü bir kesim GS taraftarı oy veriyor onlarıda kaybeder anlamındaydı kısacası bir tehditti bu sorun devam eder TT Arenada malesef sorunlar bitmiyor taraftar ulaşımdan şikayetçi futbolcular Zeminden

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Türkiyenin kronik sorunlarında biri bu.80 bin kişilik Olimpiyat stadında kaç yıldır çözülemedi trafik sorunu

0|1
    0|0
  • bu devlet gsye daha ne yapsin sifirdan stad yapti defalarca vergi borcu affedildi 3 temmuz operasyonuyla gsye buyuk bir cikis yasatildi

0|0
    1|0
  • m.a birand ünal aysala bu soruyu sormuştu.

Ünal Aysal devletin yardım etmesini söylemişti.Hatta "20 milyon Galatasaraylı akp ye oy verdiğini tahmin" ediyorum sözü bu sorun nedeniyle söylenmişti.

0|3
    0|0
  • Suat Kılıç'a sormak lazım bunu. Ama dediklerine harfiyen katılıyorum hele ki yanında bir kız varsa ilk yarıyı izleyip çıkman gerekiyor o derece problem oluyor. Metro bile tıraşa bağlıyor o kalabalıkta. Bir de işin garip tarafı yanına kocaman hastane yapıyorlar stadın yanına hastane yapmak hangi mantık hangi zihniyet anlamış değilim!

0|1
    0|0
    • Dün stada gittim hakikaten ulaşım çok zor birde bu sorun Galatasaray takımınıda olumsuz etkiliyor diyelimki maç Galatasarayın istediği şekilde gitmiyor ve takımın son dakikalarda Taraftarına ihtiyacı var ama taraftar haklı olarak son bölümlerde stadı terkediyor

• Sonuçta herkes kendisini düşünüyor. Ali samiyenin yeri mekanı ne güzeldi neymiş efendim şehirin içinde diye stat olmazmış. Bakınız fenevbahçenin stadı şehirin neresinde yer alıyor! bakınız son çıkan projeyle beşiktaşın stadının yerine gül gibi ali samiyenimizi yıktık Allah'ın dağında yer verdiler orayla uğraşmaya başladık. Oraya iett otobüsleri düzenli olarak sefer yapmadıkça oranın ulaşım sorunu bitmez tabi hastanede olunca sen o zaman kavga gürültüyü gör.

• stadın aşşası bildliğin ova insan gece orada korkuyor metro bile anasını nikahında stadı yanlış yere kurdular

0|0
    0|0
  • devletle alakası yok o her mac için geçerli he macta mac bitiminde cıksan zaten trafik oluyor bide istanbulda yasıyorsun bu normal birşey.

0|0
    0|0
  • siz söz verdiğiniz stadın üstünü kapatın önce.

0|1
    1|1
  • Bundan 4-5 yıl sonra orası bambaşka bi yer olacak.. şuan öyle bi sorun var malesef.. Belkide açılışda yaşanan kriz yüzünden devlet aksatıyor işleri olabilir..

0|0
    0|0
  • sanmıyorum süreç yavaş işliyor her zamanki gibi..

0|0
    0|0
  • cendere yolu bağlantı ihaleleri yapıldı yakında başlanıyor ama gecikti epey bu konuda hemfikiriz...

0|0
    0|0
  • o bu değilde o arena'nın zemini berbat iyi futbolcualr zeminden dolayı sakatlanmıyor.

0|0
    0|0
  • Bazi gucler var Galatasarayin gelisimini istemiyor .. anlamadigim bize gelince top oynaniyorda diger takimlara neden oynanmiyor ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başbakan uğraşması gereken şeyleri tam anlamıyla başarsın da, GALATASARAYIMIZ için bir şey yapmasa da olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...