Boy uzatma ameliyatı olmalı mı?

Profesyonel basketbolcu olabilmek kız kardeşimin en büyük hayalidir. Ancak boyu 1.65, yaşı 20 ve 3 yıldır uzamıyor. Profesyonel olabilmesi için 1.75 boyunda olması gerekiyor yaklaşık. Bu nedenle boy uzatma ameliyatı olmayı düşünüyor. Sizce olmalı mı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir doktor adayı olarak söylüyorum felç kalma olasılığı %85

0|0
    0|0
    • Yani bundan önce bu ameliyatı olanların yüzde 85'i felç mi kalmış?

• Hayır bunun olma olasılığını söyledim kişi yüzdesini değil. Çünkü boy uzatma ameliyatinds kemik kesilir. Bu da ya omurga ya da bacakta olur. Omurgadan olursa en ufak hatada felc kalır

En İyi Erkek Görüşü

• Işıl ALBEN 1.70 boyunda gayet başarılı bir kadın basketbolcu 1.65 dende olur bence

0|0
    0|0
    • kardeşim gard değil forvet mevkisinde oynuyor.

• gerçi messi örneği pek olmadı, sonuçta adamı kaleye koysan orada bile oynar :)

• Bence mevkisini değiştirmeye çalışsın biliyorum zor ama denesin çabalasın eğer olmuyor fakat basketbolda oynamak istiyorsa profesyonel olarak o zaman ameliyat düşünülebilir ama basite alınmamalı hayati tehlikesi göz ardı edilemez.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Taş çatlasa 5cm uzar ameliyat çok acılı ıstırap verici

0|0
    0|0
  • 10 cm uzamasi cok tehlikeli bunu uana danisin lutfen ayrica ameliyat sonrasi spor hayatina devam edemez benim dizim kirilmasina ragmen devam edemedim haplar var onlari kullansin

0|0
    0|0
Yükleniyor...