Boks'a gideceğim kafamda sorular var?

18 yaşındayım boksa gitmeyi kafama koydum ama tedirginim ilk başlarda çok fazla dayak yermiyim diye birde boy uzamasına bir zararı olurmu?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• zaman kaybetmeden git bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen seni döğüştürmezler ki ilk eğitim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Boksa kendini savunmaya gidecek tekme tokat girmiceksiniz birbirinize kavga için gidiyorsan hiç gitme maganda var ülkede yeterince kafa yapına bak ya

0|0
    0|0
    • Ne saçmalıyon nerenden anlıyon sen lafı ben kavga için magandalık gitcem demedim? hem onun için gitsem sanane hesapmı vercem sana.

• Boy kaç sanırım bundan fazla uzamAssın yani dayak kesin yicen kaşlar da açılmalar burunda kırılmalar onlarca ameliyat geçirme riski War deli para vae

0|1
    0|0
    • Boy 1.80 şu an ama hala uzarim diye düşünüyorum abilerim askerde uzadı. amacım profesyonel olarak yapmak değil tekniğini ögreniyim spor olarak yapayim yeter.

• boksa gidiceksen, korkmucaksın, boyla falanda bir alakası yok önce belli bir süre antreman yaparsın zamanlada alışırsın zaten

0|0
    0|0
  • git iyi olur boy uzamasıyla bir alakası yok çünkü kolların çalışıyor kondisyon çalışıyorsun teknikleri öğrenirsen dayak yemezsın bundan çekinme

0|0
    0|0
Yükleniyor...