Siz olsaydınız güvenir miydiniz?

Sanal ortamda biriyle tanıştınız.Kamerada seni görmek istedigini söyledi.Sen açtın ama onun kamerası bir türlü açılmadı nedense.Sorun etmedin konuşmaya devam ettin.Sabaha kadar muhabbet ettiniz.İkinci gün sana aşık oldugunu söyledi , sen de aşık oldum dedin.Ücüncü gun, gündüz aşk kelimeleri havada uçuşurken aniden annesi rahatsızlandı gitmesi gerekti.Dördüncü gün hafta sonu başka önemli bir iş çıktı,bütün hafta sonu,nadir aralıklarla mesajlar yazıp gitti.Hafta başı tekrar karşılaştınız aşk sözcükleri havada uçuştu ama aniden arkadaşının ölüm haberini aldı,bir süre gelemicem diye mesaj yazıp telefon numarasını bırakıp ona burdan ulaşabilecegimi söyledi..Şimdi soruyorum; siz olsanız bu kişiye guvenirmiydiniz?

Not:Bu kişiyle ilgili bi karar aldım ve uyguladım.Sizlerin yorumuyla cogunlugun benle aynı fikirde olup olmadıgını ögrenmek istiyorum..Aldıgım kararı yorumlardan sonra açıklayacağım..

Güncellemeler:
Yorumlarınız icin cok teşekkür ederim , bu kişiye guvenmedigimi söyleyip hayatımdan cıkarmıştım..

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Adam resmen sana hikaye anlatmış, cep telefonunu bırakmak içinde ölüm yalanını uydurmuş. Buna benzer birşeyi İzmir'deki bi kıza arkadaşım yapmıştı. tabi onun mevzusu biraz daha farklıydı ama, Ablam öldü dedi ya adam. Kız inanmadı. Adam üşenmedi photoshoptan mezar taşı falan yaptı (yuh) Kız inandı. Bizim arkadaşa bi ilgiler bi ilgiler, izmir'e çağırıdı kız. Bizim arkadaşın amacı ortada ve amacına ulaştı.

1|0
    0|0
    • evet benzer olayları bende duydum o yuzden bu bahaneler bana inandırıcı gelmedi..

• Afedersiniz bi arkadasım dedınız.Siz bu tür insanlarla mi arkadaşlık ediyorsunuz?

• Yok kardeşim. Mecbur iş arkadaşı ama artık işten ayrıldı. Görüştüğüm bi insan değildir.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir çok cevap verılmiş,inanın okumadım.Sadece guncellemenıze baktım...

Adam tam bir fırıldak ,yalancı...Tatminızlık boyutunda,guven duydunuz,konuştunuz,ok...Fakat kişiliği oturmamiş,ne niyetı belli,nede cibiliyetı,Bır daha konusmayarak,uzak durmanızı onerıyorum.Ne yazık ki hemen guvenerek hatalkar yapıyoruz..Dıkkat edelım derım..

1|0
    0|0
    • sanırım herkesi kendiniz gibi sanma hatalarından birini yaşadım ve hayatımdan cıkardım ..yorumunuz icin teşekkürler.. +1

• Ben teşekkur ederım.Sana bende aynı huydan muzdaribim.Sanmayın böyle tatlı tatlı yazdıgıma,şevkate ihtıyacım oldugunda ,dost bıldıklerımızın kirli yuzlerıyle karşilalşşinca yıkım misalı olmaktayım..

Her ne olursa olsun.Allah korkusu,vicdanı,pinti olmaması,sadakat yemini,aşk kokmalı karşindakı,erkek sarıp sarmalamalı,kadınını,onun kılına zarar gelse ölmelı,böyle benımsemelı..

EE kadında cılvelı,nazlı,bır o kadarda sıcacık sarmalı...Offf offff Uçurdunuz gene yyılmazı...

• Çok nazıksiniz.Tesekkurler guzel ruhlu insan

• Bu daha çok , bulgaristan ya da romanya üzerinden internetle ya da telefonla insanları bağlayıp sonra başıma şu geldi bu geldi diyerek para emme olayına benziyor.

Görüntü asla gelmeyecek ama , resimler gelecektir. Onların da şahsa ait olmadığı kesin zaten.

Görüşmeyi azaltması merak çekme telefon vermesi de ses ile konuya devamı getirir. Çok kadın var ki ses genç kız gibi ama kendisi felaket. Ayrıca telefonda sesi karşı cins tonuna çeviren programlar da var, erkek normal konuşurken karşıdaki bayan sesi duyar.

Bu işin sonu , bir para lazım bahanesine dayanacak gibi duruyor.

0|0
    0|0
    • :s

• Diğer ihtimal de zaten , bunun seni tanıyor olması ve özelde nereye kadar gideceğini görmeye çalışması. Bir de bu tarz görüntülerin kolayca kaydı alınabiliyor ve insana karşı kullanılabiliyor.

• ortda abuk subuk bi görüntü yok o yuzden endişelenmiyorum..sadece insanların duygularıyla oynamayı bu kadar kolay yapan kişiler oldugunu bilsin istedim herkes..

• palavracı biridir bence.gerçekte görmeden nasıl aşık olunurki.hoşlanmayla aşkı karıştırıyo yada harbiden abazaa:)

1|0
    0|0
    • palavracı ve yalancı bence de

• fazla dönmüş bi işler çeviriyor

1|0
    0|0
    • kesinlikle aynısını düşündüm

• boşver onu güvenebileceğin kişilerle görüş bence

• sildim zaten ama işte insanlara karşı guvenim bi kez daha sarsılmış oldu.

• hızlı koşan atın ..

1|0
    0|0
    • .. seyrek düşer.Haklısın.

• Üç günde sanal ortamda aşk :) Ne kadar kolay iş yahu...

0|0
    1|0
  • lan 2 günde aşık olmuşsınuz güya sizin güvenmenizden ne olur..

0|0
    0|0
  • Otobüs sadece bir durakta durmaz. Diğer duraklarda inip gezmek görmek lazım.

0|0
    0|0
  • kişi kendini özletme çabası içerisine düşmüş

0|0
    0|0
  • aşk herşeyi affederse kabul et gitsin:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Problemsiz gününüz gecmemiş, 1 2 olsa neyse de dünyada ki tüm olumsuzlar da bu arkadasi mi buluyor arkadaş.. Bana inandirici gelmedi biseyler..

2|0
    0|0
    • aynısını düşündüm

• Tesekkur ederim. Dikkatli ol bence canim, kendi hayatindan herseyi olabildigince acmasi da belki dogru degildir sanal oldugu icin.. Ama kendini ara ara geri cekip sonra tekrardan yanina gelmesi, boyle gizemli gorunmeye calismasi ve hatta olmasi da normal gibi gorunmuyor. Biseyler dogal degil yani.

• evet aynen insan hissediyo zaten bişeylerin normal olmadıgını ki zaten bu kadar olumsuzlugun üstüste gelmesi cok inandırıcı diil..teşekkürler yorum icin..

• tek onda mı sorun görüyorsun? bence onluk kadar sende de sorun var camerada dahi görmediğin insana nasıl asık oldum diyebiliyorsun? bastan sorunlu bir iliski hic deneme yoluna bak daha iyi ortamlarda bir insanla tanıs.

2|0
    0|0
  • cıx güvenme ..çok saçma her dediği boşver sil gitsin ..

2|0
    0|0
  • Yemiş güzelce.

1|1
    0|0
  • Yaş aralığına bakmasaydım ergen misin bu ne saçmalık derdim :) En az 36 yaşında biri olarak görüyorum seni ve acilen bir psikolğa görünmeni tavsiye ederim.

0|0
    1|0
    • insanların düştükleri boşlugu ergenlikle bagdaştırma bence..umarım başına gelmez..

• Hepimiz ergen olduk,ilerki yaşlarda davranışlarımızı tarttıgımızda güleriz ve çocukluktu,ergenlikti gibi cümleler kurarız. Kusura bakma ama senin yaşadıgın boşluk falan değil,bence hayatına bahaneler bularak kendini küçümseme, silkelen ve sanaldan ziyade dokunabildiğin hissedebildiğin gerçek ilişkilere dön.

• ben sanal alemdeki hiç kimseye güvenmiyorum.

1|0
    0|0
    • bende asla guvenmiyordum ilk defa böyle bi şey yaptım.

• Evli olma ihtimali yüksek

1|0
    0|0
  • hyr bence

amaa

0|0
    0|0
  • ben sevgilimle bu şekilde tanıştım ve şuan 3yıl oldu çok mutluyuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...