Fatih terimin kişiliği?

sizce fatih terim karakteri konusunda düşünceniz nedir? mesela eğer dün gs yenilseydi maç sonu hastaneye ziyarete gidermiydi?

Güncellemeler:
reklam kokan hareketler bunlar

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hastaneye giderdi diye düşünüyorum yenilse bile.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fazla Hırslı ? Fazla Sinirli ? Fazla İnatçı ?

Hayır.

Fazla GALATASARAY'LI !

Sorulacak soru mu Allah aşkına elbette giderdi adam beyin travması geçirmiş

0|0
    0|0
  • o adamı hiç anlamadım,tek bildiğim gs den başka yerde durunamıyor olması:)

0|0
    0|0
  • kişiliğine böyle karar vereceksek yandık... Türkiye'nin en iyi teknik direktörü... aile yapısı ve konuşmaları gayet düzgün ;)

0|1
    0|1
  • Giderdi tabi neden gitmesin..

2|1
    0|1
    • önce profil resmini değiştir ondan sonra cevapla

• Öfkesini de sevgisini de dolu dolu yaşıyo..Bu adam Gaziantepte ki bombalı saldırıda üzüntüsnü dile getirdi futbol konuşmak istemedi diye 5000 lira para cezası ödedi.. Beğeniyorum kişiliğini..

• abartı yok yani sence

• sanki kankanız mk adamın karakteri hakkında atıp tutmalar falan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Herkesi kendiniz gibi sanmayın geçen sene Süper Finalde derbide sakatlanan Sowun yanına gidip elini tutan adamdır İmparator

0|0
    0|0
  • Çok tuhaf biri

0|0
    0|1
  • Adam gibi adam...

2|1
    0|1
  • Ayıp yahu orada insan sağlığı önemli o adam orada ölebilirdi. Galip gelinmese gider miymiş bu kadar at gözlüğüyle bakmayalım olaylara. Adam sinirlidir,küfür eder vs. ama biz onu sadece ekranlarda gördüğümüz kadarıyla biliyoruz. Belki senden benden daha iyi bir insandır. O yüzden saçmamalamakta fayda var.

0|0
    0|0
  • kişişliğini beğeniğim insan gene giderdi çünkü adam milli takımda sevdim ben onu İnşAllah tekrar görürüm onu milli takımda çünkü sadece bir Türk başaracaksa bu o kişi

0|0
    0|0
  • Bir insanın kişiliğine hastaneye gidip gitmemesiyle karar veremeyiz tabi ki ama şuan Türkiye'de işini en iyi yapan teknik direktör diyebiliriz.

2|1
    0|0
  • Fatih hoca giderdi. Kendisi bu tarz inceliklere önem veren bir kişidir.

1|0
    0|0
  • Klinik bir vaka, sıkıntılı bir karakter..

0|0
    0|0
  • O adamın tek sorunu Fazla Hırslı ve sinirli olması. He birde fazla GALATASARAYLI

0|0
    0|0
  • gündemi meşgul etmek için gidebilirdi..

0|0
    1|1
Yükleniyor...