Erkeklerin şu futbola olan merakı nedir ya?

11 yaşlarında erkek çocuğu var yanımda. Tabletine gereksiz futbol oyunları yüklemiş oynuyor

'Şuan messi geliyor messi gidiyor diye' bağırıyor asdfhj

Beynim yanık zaten. Közü de bırakmadı.
Nedir bu merakları ya?
Ben bu futbolu niye hiç sevmiyorum 😒

Ronaldo koşuyor penaltı penaltı! Ronaldo çekti vurdu kaleci :)

0|0
9|38

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol bir spor değil futbol bir aşktır, bence tarihte keşfedilmiş en iyi spordur hem kondisyon hemde motivasyon açısından bir insan soğukta olsun sıcakta olsun futbol oynarken hava şartlarını unutur özellikle de bir santrfor ya da ofansif orta saha kanat mevkisindeyseniz bence o anki tek düşünceniz maci taşımak ayrıca futbol sevgisi ne dediniz futbol sevgisinin küçük yaştan gelmesi aileden kaynaklanıyor ben bebeklikten beri Beşiktaşlıyım çünkü ailemde herkes Beşiktaşlı Ve bundan gurur duyuyorum 😊

1|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 37

• Futbolu bende sevmiyorum "uzun süredir."
    En yakın arkadaşlarla pes atmak dışında futbolla ilgilenmem, ilgilenen kızları da itici bulurum.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bisey futbol. Cocuklugumdada sevmezdim keza fikrim hala degismis degil. Suanda Turkiyyede futbol holiganlik ve kufurden baska bisey degil.

0|0
    0|0
  • büyüdükçe soğudum

0|0
    0|0
  • Olabilir bizde ruj, oje gibi şeylerden hiç hoşlanmıyoruz

0|0
    0|0
  • Sizinde oyuncak ayılar Barbie bebek hastalığınız var biz birşey diyomuyuz.

0|0
    0|0
  • Bende eskiden çok severdim futbolu.
    Bana ve insanlığa hiç bir katkısı olmadığını, gereksiz bir şey olduğunu anlayınca futbol ile ilgimi kestim.

0|0
    0|1
  • futbola çok meraklı olanların kafalarını top'a benzetip
    top kafalı tanımı koyuyorum.

1|0
    0|2
  • çünkü erkek çocukları futbolu sever diye empoze ettiler sonrada futbol sevmeyen kızla dalga geçip kızları futbola ittiler :D

0|1
    0|0
  • Futbol kimene göre aşktır.
    Dayım şöyle diyor , futbollun yaşatığı mutluluğu daha önce kimse bana yaşatmadı :) :)

0|0
    0|0
  • Futbol iyidir

0|0
    0|0
  • Sevmeyelim mi yani bize de yazık...

0|0
    0|0
  • Futbolusevmıorm hic basket severım

0|0
    0|0
  • boş insanların meşguliyeti işte. ben de arada maç izlerim oyun oynarım gider halı saha yaparım ama yapacak başka bir şeyim yoksa işimi gücümü bırakmam futbol için

0|0
    0|2
  • Sizde neden barbi bebek merakı var :D

0|1
    0|0
  • Ofsayt i öğrerenerek sevmeye başlayabilirsin. Biraz zaman alabilir ama azim ile bunuda aşarsın. Sonuçta topluma yabancı kalmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sen bide play station salonunu gör

0|1
    0|0
  • sizde dedikodudan, trip atmaktan ne anlıyonuz :)

0|0
    0|0
  • futbol boş bir tutku boş havanın peşinden kosmak. ama o boş hava bir golde trilyonlar kazandırıyor. birde türkiye ac insanlar oluyor millet zevkinin pesinde. tutanlarlada isim olmaz

0|0
    0|0
  • benim yok

0|0
    0|0
  • Futbol merak değildir

0|0
    0|1
  • Benim merakım yok oyle.

0|0
    0|0
  • aslanım benim ya benim ufaklık halim :)

0|0
    0|0
  • Futbol terkedemeyecegin bir tutkudur

0|0
    0|0
  • ona yanlış adamı oynattırıyonuz Messi diye bir adam var

0|0
    0|0
  • Bende kendime çoğu zaman sormuşumdur bu soruyu!.
    Ben neden diğer tüm erkekler gibi futbolu sevmiyorum diye!.
    Sevmiyorum sevemiyorum abi napiim :)
    Bende futboldan hiç hazzetmeyen bir erkeğim işte..

0|0
    0|0
  • zerre kadar ilgim yok futbola hatta imkanım olsa oynanmasını yasaklarım

0|0
    0|1
  • Futbolldan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Normalde oynamam ama playtasion salonlarında efsaneyim çok zevkli tıngır mıngır :)

0|0
    0|0
  • peki tenis, voleybol, basketbol gibi diğer spor dalları hakkında düşüncelerin nelerdir?

0|0
    0|0
    • Tenis, basketbol ve voleybol tarzında sporların bir saygı çerçevesinde oynanıyor en azından. Çoğu insanda futbol gibi takıntı olmuyor

• Futbol asla sadece futbol değildir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 9

• Makyaj, giyim, alışveriş, dizi deliliğinin onlar sorgulamıyorlar bir futbolları var ellerinde ki bende hastasıyım o konuda özgür olsunlar. Güzel bir spor ilgili bir ailede büyüsen sende severdin :)

0|1
    0|0
    • Babam ve ablam futbolu çok sever, öyle bir ortamda büyüdüm yani. Makyaj ve alışveriş konusunu sorgulamayan erkek yoktur 😄

• seviyorlar işte

0|0
    0|0
  • Bende anlamiyorjm ama seviyorum

0|0
    0|0
  • Ben erkek miyim acaba la kontrol edip gelcem bekleyin

0|0
    0|0
  • Ben de çok seviyorum. Futbol aşktır ❤ anlayamazsınız

0|1
    0|0
  • Bayılırım :D

0|0
    0|0
  • Ben bile seviyorum çok heyecan verici

0|0
    0|0
  • Cunku futbol asktirr bilmeyen anlayamazz :) benim kardesimde 11 yasnda subatta klube yazdircam

0|0
    0|0
  • Benim de tabletimde futbol oyunu var. İnsanların ilgi alanlarına gereksiz dememen gerektiğini düşünüyorum. Biri gelip senin hobi olarak yaptığın bir şeye veya sevdiğin bir şeye gereksiz dese ne hissederdin?

0|0
    0|0
    • Eğer bir çocuğa kendini messi veya ronaldo gibi hissedecek kadar bağlanmışsa oyuna gereksizdir benim için...
      Benim hobilerime isteklerime insanlar herşeyi söyleyebilir, umrumda olmaz

• Olmadı ben yolumu kendim çizerim

• Sen fark etmeden de olsa birilerini kendine örnek alırsın. Kimseyi almadım diye ısrarcı olacaksan eğer şöyle söyleyeyim: Seni bu yaşına gelinceye kadar yanına olan birileri oldu değil mi? Onlar sana ne öğrettiyse o var sende. Yok diyorsan, değişmişsindir ve değişmenin de bir sebebi, yani değişmende etken olmuş biri vardır. Her neyse... Bu konuda tartışmak istemiyorum. İyi geceler.

Yükleniyor...