• Sor
  • Bence

Yalnız olarak nasıl mutlu olunur takmadan yaşanır ?

mesela biraz açayim 25 yaşında bi erkeksiniz hayayınız boyunca hiç sevgiliniz olmamış sokakta heryerde çiftleri gördüğünüzde onların mutlulğunu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Herşey para herşey maddiyat değildir.Bunu ciddi olarak söylüyorum.Eğer bir insan sevgiye aşka susamışsa yüreğine engel olmamalı nedenler üretmemeli.Tam tersine o an kalbine tüm özgürlüğü vermeli.İlişkilerin temelinde aşk olursa eğer maddiyat o kadarda önemli olmaz.Ama sen kendini, kalbini şartlandırmışsan o zamana kadar aşkı istemiyorsan eğer arkadaş çevren olabilir.Akraba ilişkilerini güçlendirebilirsin ziyaretler vs. Yalnız yapılacak aktiviteler ne bileyim spora gidebilirsin, bi hobi edinirsin, vs vs böylelikle zaman geçip gider..

• benim durumm ama normal bi standart yaşamda bile değil aynı şekil aileminde , 25 yaşındayım mesleğim yok üni okumadım standart işlerde çalştım yanni kimsede bakmıyor böyle olunca

• Öncekileri Göster
    • parayla saadet olur ama paran olduğu sürece, yada bir müddet sonra herşeyin tadı kaçar

• işte ben hiç saadeti huzur bulamadım aynı şekil mutluluğu bi saniye bile gülsem kar dır benim için ondan sonra öleyim yeter benim için diğer insanlardan hiçbir farkım olmadığını kendime ispatlamam lazım , param hep olucak bitmeyecek

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalnızlığı seçebiliyorsan mutlu olursun. Öbür türlüsüne kendini avutma derim.Yalnız kalmayı seçebilen biri olarak, halimden memnunum.

• yalnızlık benim seçimim değildi , para olunca herşeyi yapıcam o zamanı bekliyorum ama beklerkende mutsuz yaşıyorum geçici bi anestesi istiyorum yani

• Öncekileri Göster
    • giden var asgari ücretli çalışıyorlar , benim istediğim öyle paralar değil ev 1.000 .2.000 le dönmez en az 5.000 geçicek elime

• Basamak atlıyorsun. Keyfin bilir.

• sen yaşamıyorsun herşey parayla değil

• Beceremezsin

• öyle gözüküor herhalde tıp bile çare bulamadı daha öteside yok

Yükleniyor...