Eski sevgilim her sabah arıyor

Beni terketti 1 ay önce bugünlerde her sabah işe gitmeden önce saat sabah 6 gibi arayıp konuuyo niye böyle yapıyo anlamadım

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• Selam;

Ayrılık,boşanma kelimeleri zikretmeyi görmesin bir kere,istesenızde istemesenızde bu iş bitmiş,Ya da gelgitler yaşayarak bırgun barışık,iki gun kus kalarak yine bitecek..Kısaca yol yakınken bırbırınıze uygun olmadıgınızı belırtın vede tamamen kapatın.Bitsin.daha çok yıpranmayın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• uyandırma servisinde işe başlayacaksa pratik yapıyordur. mantıklı 1 açıklaması yok.

gece arasa içip içip arıyor denir de sabah 6 da müezzinler kalkıyor genelde.

1|0
    0|0
  • yavşıyor sana tekrardan :D

0|0
    0|0
  • senı unutammı bur nu bıraz daha surt affet derım

0|0
    0|0
  • Eskisi gibi olabiliriz belki diye düşünüyordur.

0|0
    0|0
  • Yalnızlıktan sıkılmış başka birini de bulamamış olabilir yada gerçekten seni özlemiş de olabilir.

0|0
    0|0
  • ne istedigini bilmeyen kişilksiz biri.Dönmek istiyo.

0|0
    0|0
  • ilginçtir bende anlamadım

0|0
    0|0
  • ruyasinda seni goruyodur

0|0
    0|0
  • seviyor seni utamamış

0|0
    0|0
  • sen de açma teli.

0|0
    0|0
  • Dönmek istiyor belli ki

0|0
    0|0
  • seni özlüyo demekki:)))

0|0
    0|0
  • yatarken aklına sen geliyosundur.

0|0
    0|0
  • tekrar barısmak istiyor o arıyor sende konusuyorsun istemesen bakmayabilirsin telefona?

0|0
    0|0
  • sizin bu eski sevgilileriniz de neymiş be arkadaş ne kadar zavallılar bu kadar ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok basit dönmek istiyor,seni özlüyor...Üstelik bir de sabah sabah arıyorsa bence bunun anlamı büyük olmalı,çok pişmandır.

0|0
    0|0
  • Konusmak istemiyorsan yüz verme,telefonu kapat. Kendisine neden aradığını sordun mu?

0|0
    0|0
  • derdini sor

0|0
    0|0
  • Çok uyursan gözlerin şişer işte erkenden kaldırıyor ne güzel :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...