Kapat

Hayy artık bu ergen kızlardan bıktım he ;) ?

artık dışarı çıkasım gelmiyor hepsi laf atıyor fısır fısır konuşuyorlar gülüşüyorlar arkamdan artık rahatsızlık duymaya başladım :) , yakamı bırakmaları için ne yapsam yüzüme kezzap mı atayim ne yapayim ? :D

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Beğeniyorlar fenamı :)

0|0
    0|0
    • ama ben bir kişi isiyorum sadece onu arıyorum , çok kişi benim kafamı bulandırıyor bu bulanmayı istemiyorum ;)

• Birini seç ozaman ;)

• öyle olmaz bi aşk heyecanla başlayan bir şey istiyorum hiç aşık olmadım onu istiyorum ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Oo buralar egodan yıkılıyo :D

0|0
    1|0
    • ee allah yaratmış şükür ne diyelim ;) , hep kadınlarımı güzel yaratıcak ehehe;)

• Oha :D bi de rahatsızım diyosun

• şimdi saçma gelicek ama ben sevgili olarak öyle önüme menü gibi gelenleri istemiyorum o yüzden sevgili işlerini hiç bulaşmıyorum bu durumdan kaynaklıda rahatsızlık duyuyorum ;)

• Hepimiz sana vermek istiyoruz :(

0|0
    0|0
    • iyide alan kim :) ?

• kusura bakma ben kadınları cinsel obje olarak görmüyorumn hayatımın aşknı arıyorum sadece ;)

• OOOoO

Erkekler Ne Diyor 1

• banada otobüste 4 tane kız vardı bakıp gülüp duruyor rahatsız oldum kardeş "aha tipe bakın "diyemi gülüyorlar ne içiyorlarsa artık :)

0|0
    0|0
    • evet benim söylediğim durumu herkes dalgaya alıyo zannediyoda cidden rahatsız oluyorum ;)

• bende rahatsız oluyorum niye gülüyorlar niye bakıyorlar dalga geçiyorlarmı ne bilim

Yükleniyor...