Baylar bayanlar vedalaşalım diyorum,hakkınızı helal ediyor musunuz?

Heves sandım okuldan tanıdığım bir kızla takılıyordum

karakteri şevkati güzel kalbi okadar çok hoşuma gitti ki onu aldatmaya girebilecek en ufak bir geyik (burada hoş kız gördüğümde hey kıvırcık sen ne tatlı kızsın gibisinden geyikler) bize zarar verir.En önemlisi o hiç birini hak etmiyor.Aklım kalbim herşeyimi ona odaklamayı düşünüyorum ki elimde olmadan kalbime girdi bile aklımdansa hiç çıkmıyor.Seviyorum onu.Facebook güzel bi iletişim aracı sadece bu amaçla kullanmak dışında diğer tüm sosyal paylaşım sitelerinden internet aleminden elimi eteğimi çekiyorum.Ne kadar ciddi bir ilişkimiz olur bilmiyorum ama onun yanında mutluyum o da benim yanımda mutlu... Bu yüzden vedalaşmak istedim.Hakkınızı helal edin ey ks ahalisi :)

Hoşçakalın

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• çok dokunaklı yazmşsın evlenirsiniz inşallah ne diyerim hakkım helal olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hoştçakal.

4|1
    0|1
  • Aklı mantığı yerinde olan her insanın zaten yapması gereken bir şey bence bu olay, tebrikler :))

0|0
    0|0
  • küpeli sende helal et

0|0
    0|0
  • helal olsun :)))) ve cidden sana da helal olsun! :)))) işte bunu yapman gerekirdi zaten! süper :)))) mutlu olun hep

0|0
    0|1

• Ediyoz, ettik..

0|0
    0|0
  • Gili gilii, kindini iyi bık ımmıılı.

0|0
    0|0
  • Ettik helal güle güle.Mutlu ol.

0|0
    0|0
  • bir kilo KINA getirin hele... sitenin kıl kuyruğundan kurtuluyoruzzzz.. Öptüm byyy gödümmm sayy..

1|0
    0|0
    • :D he he he ay güleceğim yoktu

• hayyyy bir gitte kurtulalım senden zaten uyusss bır tıpın vardı ayar oluyodum

1|2
    0|0
  • hadi öptüm by

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlginç.

Hadi bye.

0|0
    0|0
  • ...adio...

0|0
    0|0
  • Bir tatlı sözün bile hakkı olur bizde inancımız öyle.. Öncelikle bizi aydınlatıığın için teşekkür varsada helel olsun sende helal et bitsin bu iş :)

0|0
    0|0
  • güle güle mühendis hemşerim

0|0
    0|0
  • Çavv ... ...

0|0
    0|0
  • güle güle (strnam1)

0|0
    0|0
Yükleniyor...