3. Evlilik Yıl Dönümümüz Ama Cep Tam Takır, Ne Yapsam

Bilhassa bayanlar görüşlerini bildirirse memnun olurum;

Bu sene eşimle 3. evlilik yıl dönümümüz.

Geçen iki yılda maddi durumumuz borçlarımızdan dolayı el vermediğinden hediye ya da kutlama olayını geçiştirdim. Eşim durumumuzu bildiği için olay çıkartmadı ama yeri geldiğinde şaka yollu laf çarpmıyor da değil.

Şimdi acil durum şu;

Perşembe günü evlilik yıldönümümüz, 3.yü de geçiştirmek istemiyorum ama aysonu olduğundan cep tam takır.

Bayanlar böyle durumlarda nasıl davranılmasını ister? İlla hediye mi olacak? Yoksa hatırlanması yeter mi?

Mevcut durumda nasıl bir yol izlenmeli?

Güncellemeler:
dün gündüzden hediye alman lazım diyordu.

bir sayfalık bir yazı yazdım, dün akşam geldiğinde verdim çok mutlu oldu.

birlikte yemek yedik sonra sinemaya girdik. hediyeden daha güzel oldu dedi.

çok teşekkürler güzel fikirleriniz için ahali :9

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Pazar günü sen evi derle topla o da arkadaşlarıyla zaman geçirsin , kendine zaman ayırsın ...

0|1
    0|0
    • peki bunu ona ne zaman söylemeliyim?

• pazar günü iş toplantısı varmış şirkette oraya götüreceğim. oradan çıkışta görüşmesini teklif ettim.

geç olur dedi. "sen de beni evden postalamanın derdindesin" dedi :D

• eve döndüğünde anlarsın ne olacağını diyiver :))

Kızlar Ne Diyor 2

• ona bir yazı yaz 3 sene boyunca hissettiklerini anlat, evi süsle çiçek ve mumla çok hoş bir atmosfer yaratabilirsin ona o kadar özel ilgi göster ki o gece, istediği her şey yap, her şey onun etrafında dönsün, ona özel olduğunu hissettir.. eminim hediyeden daha değerli olacaktır..

0|1
    0|0
    • hmm, bu da güzel. çok romantizmden hoşlanmıyor gerçi ama olsun

peki nelere vurgu yapmalı yazı yazarken?

• güzel, onun katkılarını ve varlığının beni mutlu ettiğini ön plana çıkartan bir mektup

size basit gibi görünen şeyleri de belirtin lütfen, zira bizim için son derece elzem olabilir

teşekkürler yorumunuz için

• yazıyı hazırladım, bu akşam vereceğim. özel atmosfer ve özel gece haftasonu artık

• Bir yazı yaz birlikteliğinzi anlatan onu ne kadar sevdiğin anlatan şeyler yaz Sonra sabah bir kahvaltı hazırla bu yeterli olur bence

0|1
    0|0
    • yazı konusunda ikna oldum, gerçekten de etkili olur kabul ediyorum.

ilk fırsatta hatta hemen hazırlamaya başlıyorum.

teşekkürler yorumunuz için

• Bu arada kahvaltıyı yatağına götür dışarıdan bir gül kopar (bu havada gül olur mu bilmiyorum) kahvaltı tepsisinin içine koy çok hoş olur

• bir yazı hazırladım bir sayfalık tanıştığımızdan bu yana neler çektiğimi anlatan.

şaka tabi, bana ne ifade ettiğini anlattım.

sabah kahvaltı uymayacak gibi. o yüzden bu akşam sinemaya götüreyim diyorum. sonra yemekte de yazıyı veririm diye düşündüm

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...