Hangi spor dalı zayıflatıp sıkılaştırır?

Kick box mu fitness mi sıkılaştırır arkadaşlar 60 kiloyum hedefim 45 ince bel istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Güncellemeler:
Arkadaşlar agırlık çalışmak istemiyorum çünkü boyum kısa kalsın istemiyorum ayrıca iki uç spor dalı önermeyip ikisinin arasında yorum yapsanız olmazmı? Okulum var ayrıca bütçe kısıtlı. Yorumlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler :) *,*

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar agırlık çalışmak istemiyorum çünkü boyum kısa kalsın istemiyorum ayrıca iki uç spor dalı önermeyip ikisinin arasında yorum yapsanız olmazmı? Okulum var ayrıca bütçe kısıtlı. Yorumlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler :) *,*

En İyi Kız Görüşü

• yedıklerıne dıkkat etmeyıp ıyı bır dıyet program uygulamazsam saatlerce kossanda fayda etmez ama en etkılısı kardıo ıle bırlıkde uygulanan agırlık calısmalarıdır

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar agırlık çalışmak istemiyorum çünkü boyum kısa kalsın istemiyorum ayrıca iki uç spor dalı önermeyip ikisinin arasında yorum yapsanız olmazmı? Okulum var ayrıca bütçe kısıtlı. Yorumlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler :) *,*

• Yani fitness mı diyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle fitness, kick box daha cok istenmeyen kaslanmaya sebep olabilir, boy kaç

0|0
    0|0
    • Bence fitnes yönelebilirsin, bütçe kısıtlı ise kendi üni salonu kullanabilrisin ya da salon deilde daha kücük salonları secebilrisin, sporu yaptıktan sonra neresi olacagı önemli değil

• Muay Thai ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Atletizm yap doğal bacak kasların olsun

0|0
    0|0
  • Fitness, ağırlık, cardio

0|0
    0|0

• 18 den sonra uzama olur boyda lakin yavaş olur 18 inden sonra yapacagin agirlik çalışması senin boyunu etkilemez o gelisim caginda olan kisiler icin gecerli bir şey. Ağırlıksa da halter kaldırmak değil zaten yapacagin hareketleri agirliklarla zorlastirip kas gelisimini böylece sıkılasmayi sağlamak.

• Yani fitness mı?

Yükleniyor...