Bir Futbol Takımından Nefret Edenler...

Hangi Futbol Takımından Nefret Ediyordunuz ve en önemlisi Nefret ettiğiniz Futbol Takımı hakkında en ilginç Kötülük Düşünceniz nedir?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• nefret demiyelimde gs ye hiç sempati duymuyorum benim için çok itici bir takımdır.gs yi tutacağıma hiç takım tutmam daha iyi.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenerden nefret ediyorum...İlerde olcak Tribüncü sevgilimle beraber Emre ve Volkanın üzerine molotof atmak gibi bi planım var.. :))

2|4
    0|3
  • Fenerbahçe'den nefret ediyorum. Nefret duygusunun tam karşılığı bende Fenerbahçe'dir ama yine de saygı duyarım.

PTT liginde Karşıyaka

0|1
    0|1
    • Ana aynıyız :D İzmirliyim ama Manisa'da yaşıyorum. Fanatik Galatasaraylıyım. İzmir takımlarından Göztepeyi tutuyorum ve kendilerine 35,5 diyen Karşıyakaya çok uyuz oluyorum :D Allah bilir sende İzmir takımlarından Göztepeyi tutuyondur :D

• Forması bile var :)

• Barcelona F.C. Uyuz oluyorum... Fenerbahçe bile daha sempatik...

0|1
    0|2
  • Nefret değilde sevmediğim biri var-Ronaldo(karakter olarak) o yüzden Real-Madridi pek sevmem. Ronaldo için adam çok kibirli.takımı için değil kendisi için çalışıyor,pas atmak onun için çok zor. Böyle düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Bir takıma saygı duyulmuyorsa sebebi ya yöneticisi ya da taraftarıdır. ANLAYANA.

0|0
    0|1
  • fbden nefret ederim

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben Kaiserslaurtenden nefret ederim 22 yaşına kadar söylemedeim adını bir türlü :)

1|3
    0|0
  • Bursaspor dan taraftarı yüzünden nefret ederim

0|0
    0|0
  • Hak yiyen takımlardan nefret ediyorum

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe, FC Barcelona ve Karşıyaka dan nefret ediyorum.

1-Fenerbahçe'nin oyuncuları rahat dursa ( Emre gittikten sonnra rahatlamışlardı ama yine azdılar) taraftarı rahat durmuyor, taraftarı rahat dursa yöneticileri rahat durmuyor.

2- Adamlar ha bire pas apıp duruyorlar oyunları çok itici geliyor. Ayrıca Messiyede çok gıcık luyorum.

3- Karşıyaka taraftarına acayip sinir oluyorum çünkü kendilerine 35,5 diyorlar.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeden nefret ediyorum

2|2
    0|2
  • G.Saray ve Fenerbahçeden nefret etmiyorum ama çok antipatik geliyorlar.

1|1
    0|0
    • :) E antipatik geliyomuşuz..Olsun bu kutsal görev için iş birliği yapabilirz..

• Anlaştık Dostum.. :) Pardon Sevgilim..Geliym yoksa bu hafta İnönüne hain planımızı gerçekleştirebilirz.. :)

• Lakabı cim bom olan takımdan NEFRET ediyorum...

cim bom ne ki :)

0|0
    0|0
  • galatasaraydan nefret ediyorum

0|3
    2|2
  • galatasaray ve trabzonspordan nefret ediyorum.

0|3
    2|3
  • tabikide aags

0|0
    0|0
  • Hepsine saygım sonsuz ama Eskişehirspor ve Kasımpaşa haricindeki takımlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Barcelona ' dan renklerinden dolayı

fenerbahçe ' den başkan ve çıraklarından dolayı

0|0
    0|1
Yükleniyor...