Aşkınız için ne yaparsınız?

Aşkınız için neler yaparsınız ..

Savaşırmısınız yoksa pesmi edersiniz ?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ne için savaştığıma bağlı?

Aileme karşı, vatanıma karşı, namusuma ve dinime karşı ters gelen bir durumda sevgilimi gözüm görmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• şimdiye kadar hiç pes etmedim Asla Pes etme modundayım ben Sevdim mi tam severim birirdim mi geriye dönüş yokdur

0|0
    0|0
  • dere tepe dağları deler gecerim. şaka şaka anca gidip yüzyüze konusup öğrenirim sonra ne oluyorsa olsun

0|0
    0|0
  • Benim mantığımda pes etmek gibi bişey olamaz şavaş sonuna adar , eger sevdiğim beni istemediğini söylese dahi onu zorla kaçırır, ağzını bantlar nikah masasına oturturum ya istiklan yada ölüm, istedigi kadar benden nefret etsin ya benim olucak ya benim ,onun beni sevmemesi önemli değil ben seviyorsam asla başkasının olamaz zaten ona yaklaşıcak adam ölüm fermenini imzalamış olur , ona bu dünyayı zehir ederim:)))muahahahah yaşasın aşk için ölmek

0|0
    0|0
  • pes ederim <3

0|0
    0|0
  • aşkımı tarif ederim, kabul görmezse(ki hiç görmedi) sonsuza kadar kalbime gömerim.yeterki o mutlu olsun.mutsuz edenleride ben mutsuz ederim.

0|1
    0|0
  • ONUN MUTLU OLMASINI SAGLARIM HER NE OLURSA OLSUN NE SEKILDE OLURSA OLSUN

0|0
    0|0
  • aşık olacağım insan çok şanslı olacak biriktiriyorum.

0|0
    0|0
  • benim için yaptığı kadarını yaparım

0|0
    0|0
  • vallah ben eegr onu yürekten kalbeden sewiyorsa savasırım eger benim sewgime layıka haa yoksa elimi bile oynanam canım! önemli olna ask geresi boş canım!

0|0
    0|0
  • aşk her şeyden önce fedakarlık ister özveri ister savaşmayı emreder:) fakat savaşacağın kişi çok önemli.. sen birileri ile savaşırken arkanı dönüp baktığında onun kaçmış olduğunu fark etmek kadar acı bişi yoktur:))

0|0
    0|0
  • En son krılma noktasına kadar savaşırdım eğer gerçekten seviyorsam bu gerçek bir aşksa onu kaybetmemek için elimden gelın her şeyı yapardım...:))

0|0
    0|0
  • cok koştm peşinde hoşunada gidiyordu ama naza cekıyordu en sonunda yoruldm her yerden sildm kafamda kalbimde ...

0|0
    0|0
  • Herşeyi yapabilirim tuhaf biriyim

0|0
    0|0
  • ben bi defa aşık oldum ona bana yar olmadı S.kmişim aşkı

1|0
    0|0
  • savasırdım ama aşkım yokki

0|0
    0|0
  • neler neler yapmam be cig kofte lahmacun sarma zeytin yagli dolma bilsem hepsini yaparim

0|0
    0|0
  • Şeytan taşlardım :D

0|0
    0|0
  • sen ne yaparsn ?

0|0
    0|0
  • Geçen gün zorda olsa popomu kaldırma eğiliminde bulundum. Fazlası olmaz sanırım.

0|0
    0|0
  • savaşmam beklerim sadece

0|0
    0|0
  • ulen aşk için kendini öldürsen bile.. öldükten iki gün sonra unutulursun uğruna öldüğün insan başkasının kolarına kaçar.. değmez..

0|0
    0|0
  • Ortada bir savaş var ise orada bir zulüm vardır bu yüzden bizi savaşa itenlere İngilizler gibi savaşa girmeden başarı elde etmekten yanayım

0|1
    0|0
  • savaşmam sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne yazık ki savasmazdım :))

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmam

0|0
    0|0