Kızı kafeye davet edeceğim tavsiyeleriniz?

okul servisinde hoşlandığım kız vardı benimle aynı yerde iner misin dedim hayır dedi.kızla hiçbir sohbetim yoktu böyle bir cevap vermesi çok normal sanırım.bugün kızın indiği yere ben önceden yürüyerek gideceğim.bir de gül aldım kırmızı bir gül.ona diyeceğim ki ''geçen hafta seni korkutmuş olabilirim bunun için üzgünüm o andan beridir aklımdasın ama sadece tanımak istedim her gün de sana bunu demek için bekledim benimle bir kafeye gelir misin seni daha yakından tanımak istiyorum'' bu tarz bir konuşma yapacağım.gül ü vermeli miyim kıza ? bir de konuşma nasıl ? kızla önce muhabbet kur demeyin yer-zaman pek uygun değil.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• sen gayet güzel düşünmüşsün.cesaretini topla düşündüklerini uygulamaya koy.gül iyi fikir onu yumuşatacaktır.bol şanslar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gül biraz ağır kaçar sanki.. rahatça konuş işte gülü boşver :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yapacaklarını okumaya başladığım andan itibaren içime öküz oturdu inan. yapma böyle şeyler millet benimle çıkar mısın diye soruyor sen benimle iner misin demişsin resmen. rahat ol kasma yemez seni ben garanti veriyorum.

0|0
    0|0
  • bence kız ile ortak muhabbet kurmaya, arkadaş ortamına girmeye bak, sonra devamı gelir ama hop diye gittiğin için şuan kız sana -15165 fahrenat derece soğuktur

0|0
    0|0
    • ortak muhabbet kurma ya da arkadaş ortamına girmeyi yapamam maalesef.

• abi romantik olma gözünü seviyim. normal konuş kasma

0|0
    0|0
  • o kız seni aldatıyo hacım ayrıl hemen.. :( pardon ya sorular cevaplar birbirine girdi. :(

0|0
    0|0
    • biraz ciddi ve acele cevaplar lazım çünkü bu davet etme işini 1 saat sonra yapacağım :)

Yükleniyor...