İlk tanışma, ilk konuşma.

Herkesin böyle sorunu var ama bizimkisi başka..Bir arkadaşın ziyaretine gidiyorum, işyerine..Bazen kapının önüne çıkıp hava alıyorum.Ama oda ne..Hayatımda ilk defa bu kadar güzel kız görüyorum..Bir kaç defa yanımdan geçti..Benim yanımdan geçerken ya gözlerimin içine bakıyor, yada yolda başını eğip önüne bakıyor..Bakışlarından anlıyorum benden bir konuşma bir seslenme bekliyor ama olmuyor..

Bu kızla tanışmam lazım..Sonraki seferde yanımdan geçtiğinde yanına mı gidiyim yoksa seslenip sonra mı yanına gidiyim..Aslında en önemlisi ilk tanışmaya nasıl başlamalıyım..İlk konuşma nasıl olsun ve en fazla ne kadar sürsün..Bu konuda hem baylardan hemde bayanlardan taktik bekliyorum..Zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ediyorum..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Cekingen olma.bi ortak arkadasınız yokmu aynı ortamda bulunabılmenız ıcn.

0|0
    0|0
    • Ortak var ama bu sefer tek başıma yapmak istiyorum..Gadi diyelim kızla konuştum ama devamı olmalı kızın telefonunu nasıl alırım.Dün 8 saat kapının önünde bekledim şükür geldi ama bende cesaret olsaydı..

• Eline yüreğine sağlık..Önerini mutlaka denicem..

• kesinlkle olumlu olucak bak gör. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• basit bir soru sor.. saat olabilir çok klişe ama eğer o da istiyorsa bir bahane olarak kabul eder ve nazik bir şekilde cevaplar.. ya da o anda uygun başka bir söz olabilir.. siz burada mı çalışıyorsunuz olabilir veya yol sorabilirsin ve seni oraya götürmesini rica edebilirsin yol sırasında da tanışırsınız...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu da garip birşey sokakta bakışmak yani. Yanına gidip konuşmaya başlasan , sen her sokakta gördüğün kızla konuşurmusun diyecek sende yok güzel gördüklerimde dersen , iltifat etmeye çalışırken iyice çuvallayacaksın . Daha fazla bilgi sahibi olup başka yerde konuşmayı deneyebilirsin sokakta ayak üstü nereye kadar olur bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Önümüzdeki iki üç ay çok önemli bir dönem :) kaçırma derim bahar geliyor aşkın çiçek açma dönemi bir şekilde bir yolunu bul konuş. kaybetcek birşeyin yok ama konuşmaz isen çok şey kaybedebilirsin.

0|0
    0|0
  • direk selam ver sonra kısa bi konuşma yapın ondan sonra devamı gelir

0|0
    0|0
  • hiç kasma kendini merhabayla başla devamı gelir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...