Fizik güzelliği mi yüz güzelliği mi?

İlk görüşte elbette görsellik önem arz ediyor karakteri tanıyamayacağımızdan. Siz kolunuza takacağınız kişinin fiziğinin mi düzgün olmasını tercih edersiniz yüzünün mü.

• Fizik
    12% (1)52% (12)42% (13)Oy Ver
  • Yüz
    88% (7)48% (11)58% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İyiki ilk görüşte dedik. Elbette biliyoruz kişilik önemli ama medyum değiliz ki daha ilk görüşte kişiliğini bilemezsin. Hangisi daha önemli; yüz YA DA fizik. Ve tabi ki her ikisi ama ikisinden birisini seçmeniz gerektiğinde...?

1|0
6|40

En İyi Erkek Görüşü

• bence bunu soruyorsan senın fızık guzellıgın onemlı cevabı daha tatmın eder... cunku soyle bı durum var erkek ler genelde yuz guzelllıgı etkıler ama bana kalırsa her jkızın vucudu aynı olamaz 90 60 90 olmak cok zordur kı yanı senın gıbı olmak dan bana kalırsa sen ın kı alllah vergısı :) h a bı de karakter guzellıgın olursa yuze gerek yok derım

0|0
    0|0
    • Benim fiziğimin güzel olduğunu nereden çıkarttın anlamadım :)

• Hayır fiziğimden daha çok yüzümle ön planda olmak isterdim. Yüz sempatikliği anlatıyor ama fizik daha çok birleşimi gibi :( bu yüzden sordum.

• yanı daha cok saf erkek D:

Erkekler Ne Diyor 39

• Bu ikisi bir bütün aslında, ben ikisini de hesap edip iki ayrıntıyıda kullanıp ona göre ilk başta yaklaşırım. Bundan sonra gelecek ilk sıra bana olan ilgisi ve hissettirecekleridir. Baktım sallamıyor, baktım ilgisiz, bye bye çekerim. Baktım beni ciddiye alıyor, 3. kriter devreye girer, kişiliği nasıl, ailesinden nasıl eğitim almış bunları anlamaya çalışırım. Uyuşuyorsak devam..

0|0
    0|0
  • Selam;

Elbette insanların istekleri bitmez...Yuzune bakılacak şekilde olsun.Benı masum duygularıyla sevsın,sevgi,sadakatın yanında saygımız olsun.Bu karakterdeki insanı tepemde gezdırırım,baş tacı ederım.Yuz güzelliğinin yanında Allah korkusu,vıcdanı olsun yeter...

Sorunuz için teşekkürler 5*

0|0
    0|0
  • Yüzün kimyasımı oluyo yoksa bizmi yanlış biliyoruz :D:D:Asd Fizik ve karakter olarak ayrılır zannediyodum :D:A:Sd

0|0
    0|0
  • tabi herkes karakteri, yüzü fiziği dört dörtlük ister ama bence yüzü çok güzel olup, vasat bi vücuda sahip bi kızın yerine, yüzü güzel sempatik olup, taş gibi mükemmel bir fiziğe sahip olan bi kızı daha çok tercih ederim doğrusu... bu yüzden oyum A

0|0
    0|0
  • bir insanla beraber olacaksan yada bir yola baş koyacaksan önemli olan iç güzelliktir ama tabiykide kendisine bakacak bir insan sonuçta şöyle bir laf vardır çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır bunu bayan olarak değil genel olarak düşünmemiz lazım her insan kendisine bakarsa içdış güzellik diye birşey olmaz ama günümüzde millet baldır bacağa bakıyor ne yazıkki

0|0
    0|0
  • popo ve yüz uyumu <3

0|0
    0|0
  • Fizik.

0|0
    0|0
  • bence ıkısı de onemlı bı yer de ama su da var yuzsuz ler le karektersızler le aynı yataga gırılmez

0|0
    0|0
  • ikisi birbirini tamamlar biri eksik olunca pek bi önemi kalmıyo bence

0|0
    0|0
  • Her ikiside degil sen bana ver ic guzelligi. Yuz guzelligide fizik guzelligide sizlerin olsn.

0|0
    0|0
  • yüz ve kişilik bence kişilik çok önemli

1|0
    0|0
  • Fizik değişebilir değiştirilebilir ama yüz kalıcıdır :)

0|0
    0|0
  • herşeyden önce hareketleri ve yapisi belli bi ölücüde fizik ve yüz güzelligi

0|0
    0|0
  • tabiki yüz güzelliği yatağa girdiğinde insanın sevişe bileceği güzel yüzlü birisini arıyor öyle değilmi arkadaşlar

0|0
    0|0
  • hiç yoksa ikisinden de biraz olsun :D Ama ılla bır tane dıyorsan yüzü güzel olsun fizik spor yapar, bişeyler yapılır duzelır :D

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin önce ben dış güzelliğe bakarım baktım dısı güzel içi beş para etmez işim olmaz o kızla

0|0
    0|0

• Yüz

0|0
    0|0
  • ikiside aslında ilk görüşte cok önemli yani o ilk kapıyı yüz ve fizik acıyor galiba

0|0
    0|0
  • gönül güzelliği gönülllll !

0|0
    0|0
  • yüz ve fızık ıkısıde onemlı bence tabı ılk gorus ıcın dıyorum sonrası kısılık karakter felan ..

0|0
    0|0
  • sinirlenme gizli sakin ol

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel olanın fiziğide güzeldir.

0|0
    0|0
  • Beyin güzelliğini seçerim ben ama güncelleme de demişsin ikisinden biri diye yüz güzelliği dedim.

0|0
    0|0
  • ilk görüşte diyorsan; duygusal birşey hissetmeyeceğim için: fizik:)

0|0
    0|0
  • 1-Akıl ve mantık

2-Bebek Yüz

3-İnce Bel

0|0
    0|0
  • bence önce fizik sora yüz güzelliyi ve çekiciliği

0|0
    0|0
  • Önce Yüz :)

0|0
    0|0
  • Valla fizik hep nefret etmisimdir oyüzden yüz

0|0
    0|0
  • bi tek kızlar yüz der bence:))

0|0
    0|0
  • fizik önemli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

• Yüz güzelliği herşeyden önemli bence..

0|0
    0|0
  • İlk görüşte yüze bakılır bence sonra da kişiliğe bakılır

0|0
    0|0
  • Önce yüze bakarsın ama, asıl etkileyen fiziktir bence.

1|0
    1|0
  • Bir butun guzellik.

0|0
    0|0
  • Beynini öpsün yeter.

0|0
    0|0
  • mantıklı olsun yürekli olsun sonra diğerleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...