Beşiktaş'ın birinci rakibi kim? GS mi FB mi?

2000 li yıllara bakıyorum Beşiktaş fener düşmanlığı çok fazlaydı Beşiktaşlılar misal ayağa kalmayan fenerli olsun diye bağırır eski videolara bakınca Beşiktaşlıların fenere karşı daha düşmanlık beklediğini görüyorum. Hatta 2006 yılında Beşiktaş Türkiye kupasını almıştı herkes bütün Beşiktaşlılar şampiyon galatasaray olsun istiyordu. Ancak günümüzde Beşiktaşlıların GS dende nefret ettiğini görür gibiyim. Beşiktaşlılar birinci rakibiniz Fenerbahçe mi yoksa Galatasaray mı? ? Hangisini daha az seviyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Biz beşiktaşlılar cinconu sevmeyiz 3 senedir iyicene çirkeflestiler beşiktaşı kendi tarafınıza cekmeyi bırak gizli nefret ediyoruz sizden bizim rakibimiz tff mkk hakemler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bjk nin rakibi gs dir. ikinciyi gecmeden birinciye yaklasamaz 😉

0|0
    0|0
    • Fenerin nesi birinci Türkiye Kupası süper kupa lig şampiyonluğu avrupa başarıları hepsinde GS önde Fenerin nesi birinci?

• Kralim van persie nin yillik kazanci 5 milyon € turkiye kupasini aldigin zaman 1,2 milyon ancak. bide bu oyunculari oynattigini dusun mac basiyla beraber ne kadar yapiyor. zarardan baska bisey yok. ceyrek final yari final bizimde var unuttun mu yoksa

• Işte başka biseyiniz yok sorun orda. Sizin yarı final oynadığınızda karşınıza kaç tane adam gibi takım çıktı onu söyle biz o kupayı aldığımızda Juventuslar milanlar Henry li arsenaller zamanın dinamik top oynayan Beşiktaş 7 atan Leeds unitedleri vardı biz o kupayı bunlardan aldık işte inan sizin elediginiz rakiplerin ismini bilmiyorum şu an bir Lazio yu biliyorum onunda gücü belli zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim dostumuz yok. Bazı densizler Mühendis Oktayı unutup gs ye sempati beslenebilir ama fark etmiyor. İkisinden de eşit derecede nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • İki yıldızı olan bir takımın rakibi ancak üç yıldızlı olur. 4 yıldızlı Galatasaray rakipsizdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu ülkede zaten Fenerbahçeli olmayan herkes Fenerbahçeden nefret ediyor. arkadaş bu Fener size ne yaptı. Fenerbahçe 3 temmuzun yaşandığı yıl ligde tutunamaz dediler şampiyon kadrosu dağıldı dediler o yıl bile şampiyonluğa oynadı Fenerbahçe her zaman rakiptir.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz daha ama Fenerbahce gibi gozukuyor

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE-gs derbidir
    GS-BJK derbiciktir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...