Cildi yenilemek mümkün mü ?

Soru garip gelebilir belki ama cildinizi aknelerden,yağlardan,sivilce ve sivilce lekelerinden arındırmak için neler yapıyorsunuz?Kullandığınız,etkisini gördüğünüz ve özellikle tavsiye ettiğiniz ürünler neler ?Sivilce lekeleri bulunan bir cildi pürüssüzleştirmek mümkün mü?Mümkünse ne kadar sürer ? :D

Güncellemeler:
cevap veren yok mu arkadaşlar?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• lazer tedavisi diye bişi vardı tüm yüzünü lazerle kazıyolar sonra yenıden oluşuyor :) bi zahmet en iyi cevap yap :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• loreal paris ürünleri

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır soru gayet mantıklı. Ben mesleğim gereği aloe vera içerikli ürünleri kullandırıyorum. Bu konuda forever markalı ürünler ile çalışıyorum ki zaten başka markaya ihtiyaç yok. Size peeling, saf aloe vera jel kremi ve propolis içerikli kremi tavsiye ederim. Ancak sivilce tedavisi sadece haricen bakım yapılarak aşılabilen bir sorun değildir. Vücudu dahilen kullanılacak ürünler ile beslemezseniz biraz zor tedavi oluyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim cevap için.Yüzdeki sivilce izlerini düzenli kullanırsam ne kadar sürede yok eder?

• Aşağıdaki linkte leke tedavisi bölümünde bahsedilen leke kremini cilt üzerinde meydana gelen bütün lekeler için kullanabilirsiniz. Süre olarak kesin konuşmak doğru olmaz çünkü kişiden kişiye göre değişmektedir. Düzenli kullanırsanız etkilerini göreceksiniz. Diğer link üzerinden de ürünü bulabilirsiniz.

link

link

• cildi soyduruyosun yada bununla ilgili kremler var ama doktora gitmeden kullanma o kremleri ciltte 3. derece yanık yapıo 1 yıl geçmez öyle yanık yanık durur :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...