Sporla verilemeyen kilolar?

Merhaba arkadaslar. Spor yapiyorum saglikli beslenmeye ozen gosteriyorum fakat genetik miras kabul ettigin bölgesel kilolardan kurtulamiyorum bir turlu. Kilo takintisi olan biri degilim fakat bu durum beni cok uzuyor. Spor seklimimi degistirmeliyim ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Spor yaparken bölgesel kilolar diye birşey söz konusu değildir yani sadece yakmak istediğin bölgelere odaklanarak kilo veremezsin. Kardiyo egzersizleri yapmalısın.

0|0
    0|0
    • şimdi baktım da profiline kiloların gerçekten genetik gibi duruyor. bence çok fazla zayıflamayı beklemeden, sıkılaşma amaçlı spor yapsan daha iyi olur senin için. sonra bir sonuç göremezsen üzülme.

• hmm sıkılaşmaya odaklan işte belki bir yararı olur.

• 2.5 yildir her sekilde denedim az bir faydasini goruyorum sonra kaliyo oyle.

Erkekler Ne Diyor 8

• sağlıklı beslenmek kilo vermek değildir.
    kavram farkı var.
    sağlık ve dengeli beslenmek önemli. senin sağlıklı olarak aldığın x kalori yaktığın y kaloriden fazlaysa veya aynıysa veremezsin :)

0|0
    0|0
  • Sağlıklı beslenme ve spor yaptığını düşünüp kilo veremiyorsan bir yerde yanlış yapıyorsun demektir. Mesela dengeli beslenmiyor olabilirsin. Yaptığın spor ile amacın aynı noktada olmayabilir vb. vb.

0|0
    0|0
  • un tuz şeker yeme günlük 1 saat yürü 6 aya tığ gibisin

0|0
    0|0
  • Profesyonel destek almalısın. Bölgesel çalışmalısın fakat genetiğinde ne varsa birazda o. Ama sporun etkisi tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • yeterlı yapmıyosundur

0|0
    0|0
  • Milletin veremediğini ben alamiyom :)

0|0
    0|0
  • spor hariç daha fazla hareket etmelisin

0|0
    0|0
  • diyet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herbalife ın kilo verme ürünlerini tavsiye ederim ben onunla zayıfladım

0|0
    0|0
    • Durumumun zayiflamayla alakasi yok ki :( bolgesel sorunlarim var yoksa belim falan ince yani

Yükleniyor...