Bir şeylere başlamak için illa çok mu zaman geçmeli?

Yaklasik 2 hafta önce bir arkadaşımın yanına gittim, arkadaşımın arkadaşıda beni beğenmiş ama arkadaşım o çocuğa benim için "eğer yatağa atmak gibi bi düşüncen varsa öyle bi kız değil uzak dur" demiş. O çocukta ciddi bişeyler istediğini falan söylemiş. Neyse biz geçen hafta tekrar aynı ortama girdik, aramız çok iyi. O gece 5 saate yakın telde konuştuk ve resmen birbirimizin aynısıyız. Ertesi gün yine buluştuk 10 kişi falandık içkili bi ortamdı ben sarhoş oldum sürekli benimle ilgilendi, midem bozulmuştu her yeri temizledi ve benden hiç iğrenmedi. Bana sarıldı konuştu benimle o an ruh halim kötüydü falan. Ve 7-24 telefondayız konuşamıyosak mesajlaşıyoruz. Her gün görüşüyoruz bugün çıkamicaktım evin önüne geldi beş dk görmek için. Annesi anlamış hayatında bi insan olduğunu benimle alakalı konuşmuşlar çok beğenmiş annesi beni, babası da öyle. Onu sanki yıllardır tanıyorum gibi, sanki o benmiş gibi ama işin komik yanı tanışalı 1 hafta oldu ama ben hayatımda kimsenin benimle bu kadar ilgilendiğini değer verdiğini görmemiştim. O verdiği değer sözde değil yani, hissettiriyo. Bugün yarın da bir ad koyalım aramızdaki şeylere diceğini düşünüyorum. Çok erken biliyorum ama şu da var onu şu bir hafta içinde o kadar iyi tanıdım ki... Sizce ne yapmalıyım eğer sevgilim ol derse?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• fiiilen olmuşsunuz zaten.. ve ne güzel işte.. böyle güzel bişey çıkmış karşına bunu da sorma artık ya. yazıktır..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ruh ikizini bulmuşsun ...

1|0
    0|0
  • ya ne kadar ayrıntılı düşünüyosunuz ölücek misin sevgili olursan nişanlanırsan vs nedir bu sıkıntı stres yaşamak istedikten sonra zaten herşeyin getirisi kötü olabilir bu kadar ertelemeyin hayatı ya çok pişman olursunuz yaşayın gitsin

2|0
    0|0
  • şuanı bılemem ama ıkınızde bırbırınızın aynısıysanız bir sure sonra monotonluk sorunu baslar onuda hesaba kat :)

1|1
    0|0
    • Yok öyle bi aynılık değil. İlgi alanlarımız falan farklı, düşüncelerimiz de öyle ama aile konusunda iş-okul konusunda arkadaş konusunda falan aldığımız darbeler yediğimiz kazıklar falan aynı gibi ama şu var ki o benden daha pozitif :)

• o zaman kararını aldığın zaman yaptığın seçimden ve yaşıyacaklarında mutluluklar dilerim sana.

• kullanma talimatlarını oku son kullanma tarihine bak sakın aldanma bir müldet zaman geçsin kalbinle düşünme şuan çekirge beynini kullan eger bir süre sonra sana karşı aynıysa o zaman kalbini aç ve nirvanaya ulaş çekirge

1|0
    0|0
  • cok uzun hıkaye zamanım yok okumaa :D

0|0
    1|0
  • Herif Köprünün karşısına geçince miden gene bozulacak temizleyeni ara ki bulasın..

1|0
    0|0
  • ilgilensek suç ilgilenmesek yine suç .s

0|0
    0|0
  • sen bide sıçmayı dene :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Karşına çok iyi biri çıkmış da, bir ay geçmeden karar veremezsin. Bu sıklığı biraz azalt, biraz geri çekil, daha iyi görürsün.

1|0
    0|0
  • kaçırma kız çocuğu o kadar ilgilenmiş nerde bulcan bi daha kusuk temizlyenini :D şaka ya eğer gerçekten ona güvenebiliyosan bence dene sonuçta çocukta belli ki hoşlanmış snden :)

1|1
    0|0
    • demi ama dinle bu ablanı

ben olsam ağzınla iç kız diye ağzına çakardım höhöhöt :d

daha napsın adam bea bi hafta yeter işte.takıl biraz bi iki hafta

sonra teklifine he de gitsin.ko gitsin

• hiiiç beni dinlese evlenir demedi deme :P

• 1 hafta içinde iyi tanımadın bunu ilk önce kafandan silip öyle hareket et senelerini geçirdigin insanı bıgun hiç tanımadıgın gerçeginin tokaadı ınınce insan daha ıyı anlıyor evet bu heyecanlar hoş kıpırtılar ama yerden yurumek mantıklı

1|0
    1|0
  • gercek anlamda tanıdgnı dşünüyorsan evet de.aklında en ufak bi suphe varsa zmna bırak

1|1
    0|0
  • sen kustun o da temizlediyse kaçırma o çocuğu ivettt de:)

1|1
    0|0
    • ille birilerinin arkası toparlancak yani :-)) ah lan ah.. bize gelince -masayı silmeye yardım etsene, durulamaya geçsene.. way anasını arkadaş..

• benim temizlemediğim şey kalmadı be.. brak masayı bulaşığı, kaç tane dosya kapattık onun için..

yok :-))

• ben bi manyak gibii aşık oliim de es kaza, sen o zaman gör. bırak temizlemeyi parmağımı sokup kusturmuyomuyum... benim gibi seven olmuşmudur lan şimdiye kadar?

• Hop yavaş bu ne hız .

0|0
    0|0
Yükleniyor...