Squat cekmek hani inceltiyodu?

Yaklasik 20gundur squat cekiyorum bir program var arttirip indirmeli molali. duzenli bir sekilde bacaklarim incelsin diye saati saatine yapiyorum ayriyetten beslenmemede hic olmadigi kadar dikkat ediyorum abur cuburu tamamen kestim bir kez bile kacamak yapmadim buna ragmen bacaklarim sisti ben incelmesini bekliyodum boyle giderse ronaldo gibi bacaklarim olucak ne yapayim ben simdi? yaza kadar incelmesi lazim iyice sisirdim :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kasların şişmiştir o geçici ama sırf squatla inceltme yapamazsın malesef kas kalır belirginleşir. Bu sebepten kalın görünümlü bacak elde edersin. Pilates yapan biri olarak sana pilatesi öneriyorum bacak inceltmede inanılmaz etki gösteren şey pilates şu an sknyy Jeans work out yapıyorum Ebru Şallı ile. Tamamen bölgeye odaklanıyo şiş görüntü vermeden kasları şişirmeden inceltip sıkılaştırıp esnemesini sağlıyo. Kesinlikle tavsiye ederim bir araştır istersen

0|0
    0|0
    • şu an istemedigim kadar sikilasti fakat cok kalin. simdi bakiyorum cok tesekkur ederim

• Bak youtube da ebru şallının dvd leri var onlara bak istersen sonuç alıcağına eminim. Ben beslenmeme hiç dikkat etmediğim halde 1 beden incelttim 2 haftada düşün artık. Ama mutlaka iyice araştır yapanların yorumlarını oku

Erkekler Ne Diyor 7

• Gotunde buyumustur

0|0
    0|0
  • tekrar sayısını yukseltırsen ıncelmeyı farkedersın =)

0|0
    0|0
  • başka bişey dene :D

0|0
    0|0
  • Squat çekmek ne ya çekiş olayı nerde :D

0|0
    0|0
  • Cok incede sevmeyiz haberin olsun

0|0
    0|0
  • tak çare koşu yapacan

0|0
    0|0
    • Ya sabahin korunde uyanip kosmam lazim :/ daha etkiliymiste en erken 11de kalkiyorum :/

• evet ama akşam üstü de olur koşudan en az 3 4 saat önce yemek yemelisin ve yavaş tempo da 30 dk koş zamanla artır

• gecede koşa bilirsin

• ne güzel işte kaslı kaslı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• artık yapma :D

0|0
    0|0
    • Ama incelmesini istiyorum baska bir yonetimi yok mu bunun :(

• squat bacak inceltmez aksine kasların büyüdüğü için kalçanda daha büyük görünür küçülteceksen squat ı bırakmalısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...