Ben aşkın ölümden önceki cehennem olduğunu düşünüyorum ya siz ?

Ben aşkın ölümden önceki cehennem olduğunu düşünüyorum ya siz ?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• cennet ve cehennem dıye tabır edılen iki yeride yasatabılıcegini düşünüyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sadece öyle olduğuna inanmışsın..

Bak az önce bir soruya da yazı yazdım üşenmem dersen bir göz at..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biraz uzun olacak belki ama..

Eğer ciddi bir tavsiye duymak istersen lütfen yazımın tamamını okumanı isterim..

Bir örnek vermek istersem yine kendi hayatımdan bir örnek verebilirim. Biliyor musun erkeklerin bayanlar hakkındaki düşünceleri ile bayanların erkekler hakkındaki düşünceleri neredeyse aynı. Erkekler de güvenebileceği bir bayan arıyor. (en azından ben bu duruma çok kişi örnek verebilirim kendim de dahilim)..

Erkekler ve bayanlar da birbirine karşı güvensiz. Düşünce tarzı şu. Ya yarın öbür gün bir açığını yanlışını yakalarsam. Ama kaçırdıkları şey ilişkide hep yanlışları görmeye odaklandıkları için doğruları bir müddet sonra görmezden geliyor karşı taraf..

Bayan ya da erkek diye ayırmıyorum burada. Sadece sevgi veya aşk tek başına olmaz. Beraberinde saygı ve kabullenmeyi de gerektirir. Bir ilişkide hep kendinden ödün veren taraf oluyorsan kaybedersin.

Sadece sana saygı duyulduğu kadar saygı duyarsan hep kazanırsın ama kendinden daha fazla ödün verdikçe sadece kendini üzdüğünle kalırsın. Aşk bir müddet sonra yerini saygı ve sevgiye bırakıyor.

Gerçek yüzü ne zaman çıkacak diye kötüyü kurgularsan hep ya da onun çıkmasını beklersen elbet çıkacaktır. Yolda yürürken ayağın takılıp düştüğünde ve dizin kanadığında yürümekten vaz mı geçiyorsun? Hayır.

Emin ol düzgün ilişki sadece temelinde büyük bir saygı ve sevgi olan ilişkilerde olur. Benim ya da senin şu zamana kadar bulamadığın bir ilişki gibi. Demek ki doğru zamanı beklemek gerekiyor.

Tecrübe ile sabittir.

Saygılar..

0|0
    0|0
    • Güzel yazmışsın ama peki ya sen sevdiğinden dayak yedin mi ? Terkedildin mi ? Sinir hastası oldunmu ? Herşeyden vazgeçtin mi ? onun yüzünden rezil olup tekrar ona aşık oldun mu ?

• anlamıyosun boşver ama dediklerin çok doğru

• Anlatmayı denemiyorsun sen de. Pes etme huyun var anladığım kadarıyla. Boş verip pes etmek en kolayıdır çünkü. Boş verip cevap vermeseydim bunca uzun yazıyı da paylaşmak istemezdim seninle bak bunu da düşün.. Sence yanlış ya da doğru olan ne ise bana onu anlat istiyorsan..

• Karşılığını alamadıysan öyle...

0|2
    0|0
  • biz yaşıyoruz bize cennet gibi valla =)

0|0
    1|0
  • oyle dusunuyor san sevdıgın de kusur bul askta degıl ...

0|0
    0|0
  • Tek başına düşünmek zor olmadı mı.

1|1
    0|0
  • sen düşünmeye devam et, ben yaşiyaayım...

1|0
    0|0
  • Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim yavrum..

Sana yakıştığını düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • eğer öyleyse hepimi z yırttık

0|0
    0|0
  • bence yanlış düşünce

0|0
    0|0
  • bende gidip o*nun tekine asık oldum o zamandan beri öyle düşünüyorum

0|0
    0|0