Gitsin göbüşlerrr?

Kızlar ya göbek eritmem gerekiyoo nasıl basarabilirim bunu yani diyet falan yapıyom bazıları diyo sadece işte yemeni azalt ekmek yeme bazıları sunu sunu ye diyo ya bişeyler yapıp işe yarayan varsa banada soyleyebilirmii :S

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Yoğurt tüketiceksin. 2 koşucaksın 3. Bakliyatlar göbek yapar ekmek göbek yapar hamur işi göbek yapar önce bunlardan uzak durucaksın. 4. bol bol salata yapıcaksın kendine. 5. Evde spor egzersizleri yapabilirsin bunu ister internetten araştır ister birine sor pratik yöntemleri var görürsün. 6. Birden yemeğe abanmıycaksın her zaman yediğinin yarısını yiyiceksin ve her zamankinden bir öğün fazla yiyiceksin. Ama bu kişiden kişiye değişir. Öncelikle kilona boyuna göre kesin bilgi çerçevesinde program yapmalısın bunlar sadece öneriler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• günde 10 bin adım 5 öyün yemek, akşam sekizden sonra miğde mesaisi kapanacak 6 aydır başlamayı düşünüyorum, bir arkadş 20 kilo verdi

0|0
    0|0
    • 1 aydamı 20 kilo vermişşş

• hee anladım sadece 10 bin adım 5 ogun yemek ama az az yiyodur tabi bide 8 den sonra hiç bişey yememiş bu kadar demi

• Yemeni azaltma duzgun beslen asitli icecekleri hayatindan cikar cip bisküvi gibi gidalari sakin yeme ekmegi kepekli ve az ye doymak icin ekmek yeme gunde 3 litre su ic cikolatayi yeme ( yiyeceksen en az yuzde 80 bitter ye gerisi kilo aldirir bunlar yap zayiflarsin yoksa baska turlu zayiflayamazsin

0|0
    0|0
    • çok teşekkurler dediklerinizi yapcam inşallah kurtulurum bende :D

• çikolata alayım mı sana?

0|0
    0|1
  • un şeker tuz bol bol su yürüyüş koşu bisiklet

1|0
    0|0
  • dıyet ve cardıo

0|0
    0|0
  • Hergun 4 km koş
    Bak nasıl ediyor

0|0
    0|0
  • Mekik baska caresi yok

0|0
    0|0
  • kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi :)

0|0
    0|0
  • Canan Karatay olacak kadını dinleme zaten eritirsin (y)

0|0
    0|1
  • Teyzem yoğurt zayıfladı sende ye 😉

0|0
    0|0
  • refowlex extreme tavsiye ederim bu aleti

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yoğurt kürü yap işe yarıyormuş

0|0
    0|0
    • nasıl yapıcam peki

• Yoğurda limon sıkıyorsun pul biber döküyorsun uyumadan yarım saat önce yiyorsun diye hatırlıyorum

• çok teşekkurler inşallah işe yarar int. arastırım uygulayım

• 0|0
    0|0
  • Ekmek yemesseniz spor yapınca vücut karbonhidrat alamayınca enerji olarak kaslara bosvuruyor hata yapma sakin

0|0
    0|0
  • Diyet ve spor yap bnce yoksa gitmiyor özellikle göbek eritecek hareketler var onları yap düzenli ama:) abur cuburda yok tabi:)

0|0
    0|0
    • fazla aram yok abur cuburla zaten benimde aklıma gelmez cok yani ama yemegi fazla yiyorum galiba bide su içmiyorum hiç ondan sanırım gobegim cıktı :D

• Zencefil zerdeçal yrım limon suyu bir kase yogurt

0|0
    0|0
    • ben dunden beri yogurt limon suyu pul biber kürüne basladım bakalım işe yarıcakmı

• Tabiki beslenme ve düzenli spor ama destekleyici olarak vücut şekillendirici korseler var düşünüyorum bende ama işe yarar mı bilemiyorum..

0|0
    0|0
    • korse de kalıcı bişey degil ki ya ben direk gobekten kurtulmak istiyorum işte az yemege basladım sabahları yumurta yiyiyorum sadece bide domates peynir falan çok az ekmekte gunde 1 dilim oda çavdar ekmegi yazıyodu boyle basladımda bakalım nolcak

• Sonuç alırsan mutlaka bana da bildir. :)

• tabiki bir hafta denicem bakalım ne olucak :D

• Biyerde okumustum aç karna sabahlari 3 bardak su icmek gerekiyomus düzenli olarak ama

0|0
    0|0
    • her sabah içerim ya yeter ki gitsin 3 bardak kesin demi

• hahahah tabiki bir bardak içince bile bende tokluk hissi oluyor :D

• Evet :D

Yükleniyor...