Evde bile ayakkabı giyen varsa, ayaklarınız hiç terlemiyor veya rahatsız olmuyor musunuz ?

Yabacı film ve dizilerde,hatta bizim film ve dizilerimde sıkça görüyorum,zaten bütün gün ayakkabı giymekten insanın ayakları isyan etmeye başlıyor birde evde bunu yapınca ayaklar nasıl dinleniyor? veya bu şekilde rahatsız olmuyor musunuz ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence evde ayakkabı giymek kıroluk be, dağlık, sığırlık bir hareket. Ben halımın üzerinde bir akşamüstü keyfimce göbeğimi açıp uzanmışım, yanımda patlamış mısır tabağım, karşımda tv. Sen gel uzandığım halının dibine, dışarıda bastığın tezekli ayakkabılarla bas. Ne o? Çağdaşlık! Lan get! Ettin zevkimin de, halımın da içine akşam akşam sığır!... Bence ecnebiler, ayakkabıları çalınmasın diye hiç çıkarmıyolar. Başka mantık yürütemiyorum çünkü. -.-

1|1
    0|0
    • Aynen bir kere ayaklara yazık bütün gün kapalı kalıyorlar

• Onların ayakkabılıkları yokmuş.

• Yemin ediyorum bu benim aklıma gelmişti!

Kızlar Ne Diyor 3

• Filmlerde,dizilerde ayakkabı giyip çıkartmakla ugrasıcak halleri yok :)

0|1
    0|0
    • Sadece filmlerde gördüğümden değil,İngiltere deyken de çok dikkatimi çekmişti ama kimseye sormak aklıma gelmemişti.

• Ben sahsen hayatta bi evde ayakkabıyla dolasamam.Ne öyle dısarıdaki çamuru,tozu topragı eve getiriyosun iğrenç..

• İngiltere'yi bilmem ama sıradan bir Alman evinde ayakkabıyla dolaşıyor.

• En iyi cevap cevabımdır.

0|0
    0|0
  • o sadece filmlerde, dizilerde oluyo die biliyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende şaşırıyorum onlara ya ayakkabını çıakrt da rahatlasın hava alsın

0|0
    0|0
  • Orofil resmini hiç beğenmedim. Delikanlı adama yakışmaz..

0|0
    0|0
  • yatarkende ayakkabıyla mı yatarlar acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...