Galatasaray'ın fikstür avantajı?

Bence Galatasaray'ın şampiyonluk şansı oldukça yüksek bu sezon. Lider Beşiktaş'tan 9 puan geride olmasına karşın GBeşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'a karşı içeride oyanayacak Galatasaray ve ben o üç maçta 9 puanı garanti olarak görüyorum. Beşiktaş ve Fenerbahçe de ikinci yarı illa ki puan kaybecektir. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Neye dayanarak 9 puanı garanti olarak görüyosun?

0|0
    0|0
    • üç maçı da kendi sahasında oynayacak

• Tekrar söylüyorum git araştır gel

• enson 2011 yılında fenerbahçye 2-1 yenilmiş galatasaray.

En İyi Kız Görüşü

• Agzindan bal damliyor be gizlis. Umarim dedigin gibi olur.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayaller de olmasa yaşayamayız gizli

1|0
    0|1
  • Aç tavuk kendini buğday ambarında görür atasözünü düşündüm ben.

1|2
    0|1
  • Bu masal gibi bir avantaj. Küllerimizden doğariz ama forma içinde ruh olmadikça neye yarar avantaj dişi aslanim. Mesele fikstür değil futboldan anlamayan oyunculardan oluşmamiz.

0|0
    1|0
  • gs futbol mu oynuyor ya hayal kurmayın bence :)

0|0
    0|1
  • Trabzonu evet garanti gorebılırsin birbirizin yatış arkadaşı modunuzdan ama Fenerbahçe yi nasıl garanti goruyorsun hala anlamadım

0|0
    0|0
  • Mehmet Demirkolunda dediği gibi; Galatasaray yarıştan kopmadı halen şansı var.
    https://pbs.twimg.com/media/CWlfAlkWUAAbNeq.jpg

0|1
    1|1
    • Adam böyle bişey söylemediğini açıkladı sen nediyon daha ustaa.

• Niye zoruma gitsin. 20 kez şampiyon olup 4. yildizi takan ben. Onu hazmedemeyip ortaliği yakip yikan sen. Kimin zoruna gittiği belli :D Kun'un sayfasına bak gfb viyanalilar sayfasindan hayvalayan bir ton kuş var. Volkan avrupada 6. kaleci mi ne diye bik bik ötüyordun. Adam olan söyledim der lafini çiğnemez la yazık :D Seninle tartışıp çocukla çocuk olmayacağım. Fanatizmini başka yerde yaşa çocuk. Vaktim değerli. @OğuzHan1272

• Ahaha yan hesapla gelip kendi sıfatını söyleyen kişi bana 4-5 yaşında diyor :D bu arkadaşın 2-3 hesabi var öncedende küfredip engelleyen bir kardeşim kısacası orul orul anladiniz siz çocuğu hadi uzaklaş şimdi senden ne korkacam velet. Buraya eğlenmeye giriyorum kimden korkacam :D @OğuzHan1272

• denizli yaş tahtaya basar mı onları senden benden önce hesapladıda geldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine mallar türedi senin gibiler yok olur inşallah

0|0
    0|1
Yükleniyor...