Spora yeni başladım beslenme konusunda yardım?

Spora yeni başladım boyum 180 cm kilom 78 yağ oranı % 24 çıktı. Sabah spordan sonra yaklaşık 100 gram yumurta beyazı yiyorum. Yeterli mi? ya da başka birşey yesem daha mı faydalı olur?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşım sporu akşam 5-6'dan sonra yapmaya bak. Antremandan tam randuman alman ıcın 6 öğün yiyip gitmen gerek 3 ana 3 ara öğün olarak. Bu sporun temelı haşlama zaten pilav tavuk makarna yiyeceksın ara ögunlerde meyve ve sebze tüket. yağ oranın bıraz fazla. bır kaç ay sonda guç antremanlarına başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Beslenme konusunda profesyonel olmayan kimseden tavsiye almayın. Sana burada beslenme konusunda tavsiye veren adamdan belgesini iste. Her insanın metabolik yapısı ve düzeni farklı.

0|0
    0|0
  • spor oncesı sbh kahvaltında haslanmıs yumurta ye ıkı tane beyaz peynır zeytın yulaf ezmesı ye spordan sonra tavuk hasşla ya da et ye yanına salata ye cardıo bol yap yag oranını dusur

0|0
    0|0
  • Tavuk ye Spordan önce max 2 saat önce yemek yeme eğer yiyecek bişey istersen çikolata ye düzenli beslen ve düzenli çalış kondisyonu yükselt

0|0
    0|0
  • beyaz peynir + yulaf ezmesi ye.. bol bol ton balığı ye tavuk ye et ye

0|0
    0|0
    • Gün içinde yulaf ezmesi dışında yazdıklarını tüketiyorum ama spordan hemen sonra alınacak protein çok önemli diye biliyorum. Hangisi daha mantıklı balik tavuk kırmızı et yumurta hangisi

• ben balık yiyorum idmanlardan sonra

• kahvaltı lor peyniri ye

• 10 yumurta, yulaf ezmesi süt bunları her sabah ye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...