Nasıl bir teknik direktör olurdunuz?

Bir takımın başında teknik direktör olsaydınız nasıl olurdunuz.ve yapa bilirmisiniz..

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• takım oyunu ve paslaşmayı yapan cimri yada bencil oyuncuların olmadığı takım kurardım. kendinden önce takımı düşünen oyunculardan oluşan bir takım olurdu. sakin olurdum maçı izler eksikleri görür ona göre strateji yapardım hakemlerle uğraşmaz maça odaklanırdım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben bile teknik direktör olurum hepimiz herşeyiz :D:D:D kınamayın ben kendmi kınar sorudan giderim. selametle

0|1
    0|0
  • Süper olurdum valla.. Abdullah Avcı dan iyi olacağıma eminim..

1|1
    0|0
  • futbolcular bana dayanamaz kaçardı :(

0|1
    0|0
  • İyi olurum da çok kavgacı olurum

0|1
    0|0
  • fatih terim olurdum

0|1
    0|0
  • 11 tane kaleci asdfghk.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Şu an kesinlikle hayır. Bu işin kursları var ki bence onlar bile çok yeterli değil. Teknik direktörlük biraz da zeka işi, aynı zamanda güven meselesi. Şans da kesinlikle lazım. Ancak hadi diyelim olduk, tam bir defans takımı kurardım. Futbol oynatmamaya çalışmak ve her maçı tek farklı skorla kazanmak ya da en kötü berabere kalmak daha zevkli geliyor :D Direnmek daha zor olsa gerek :D İyi ki benim gibi düşünen çok fazla teknik direktör yok. Futbol çok sıkıcı olurdu :D

0|1
    0|0
  • yapardım fenerbbahçe 4-2-3-1 taktik 2 savaşçı ön libero sağlam ofansif ortasaha tekniği ve hızı iyi 2 kanat ve forvet bitiricilik ve ilk teması iyi olsun yeter

0|1
    0|0
  • İlk olarak disiplin isterdim. İlk 2 hafta biraz sert olurdum. Ondan sonra normal davranırdım. Antrenman hakkında bir fikrim olmadığından yardımcı antrenöre antrenmanı yönetirdim. Oyuncularla teker teker ve takım olarak konuşup motive ederdim ve genç yetenek arardım.

0|1
    0|0
  • tıpkı mourinho gibi. önce karşı tarafı kışkırtıp enerjisini emer, illet ederim, sonra dalga geçip keyif çatarım

0|1
    0|0
  • İdolüm yılmaz Vural

0|1
    0|0
  • yıllarca top oynadım.tabiki yaparım.Fatih Terimi örnek alırdım.savunma ileri uçtan başlar.boğucu pres ve yüksek pas yüzdesi.sıkısmadıkca havadan top yok.yerden ayağa isabetli sert paslar. :)

0|1
    0|0
  • dürüst ve seviyeli

0|1
    0|0
  • teknik olurdum

0|1
    0|0
  • en iyi savunma hücumdur top bizde olduğu sürece rakip takım bize gol atamaz prensipleri olurdu. full atak :D

0|2
    0|0
  • oyunu sentezlerken sessiz ve kendi dünyamda olurdum.nolursa olsun baskı olacak avantajı ele geçirip dinlenmek

0|1
    0|0
  • Ayağa pas orta alanda da pres. Taktik olarakta 4-4-2 veya 4-4-3.

0|1
    0|0
  • fena ve mimiksiz

0|1
    0|0
  • anket yapsak burda teknik direktör olsanız başarılı olur muydunuz diye 10 kişiden 9 u başarılı olurdum der.Aslında bilmezler kolay birşey olmadığını..

0|1
    0|0
  • gunumuzde futboldan anlamak yetmıyor...

onun yanında iyi bir unıversıtede psikoloji okumus olması da lazım

0|1
    0|0
  • İşi dolandırmadan direkt olarak tör olurdum.

0|1
    0|0
  • Sorunun cevabı. Herkes olur. Bu ülkede herkes mourinho mk..

0|2
    0|0
  • Rakibi 18 in içine hapseden bir takım kurarım al ver oynatırım..

0|1
    0|0
  • teknik boş iş, herşey motivasyonda biter

0|1
    0|0
  • :D şampiyonalr ligi garanti :D

0|1
    0|0
  • Türkiye'deki teknik direktörler gibi olmazdım o kesin...

0|1
    0|0
  • atak futbol oynatan

0|1
    0|0
  • Yılmaz Vural dan daha beter olurdum,sahada tekme tokat girerdim oyunculara.

0|1
    0|0
  • Oyuncuları psikolojik olarak maça çok iyi hazırlayacağım kesin.Maçların birçoğunda, o anki psikolojik durum sonucu çok etkiliyor.

0|0
    0|0
  • şenol güneş gibi teknik analizi yüksek,yılmaz vural gibi oyuncuyu tekme tokat döven biri olurdum

0|1
    0|0
  • Bana göre bir iş değil

0|1
    0|0
  • yılmaz vural tarzı

0|1
    0|0
Yükleniyor...