Karşımdaki erkeğin ciddi olup olmadığını nasıl anlarım?

artık bunu anlayamaz duruma geldim . bana göre ilk gnden karşımdaki kişi bden cinsellik beklentisine girerse bu kişi ciddi değildir derdim ama karşıma çıkanların nerdeyse hepsi bu şekilde. bu durumda karşıma çıkan erkeklerin hiçbiri mi ciddi değil.yoksa ciddi erkeğin tanımımı değişti. nasıl tanırız ki bu erkekleri. benle amacının takılmak olmadığını nasıl anlarımki. bu durum canımı sıkmaya başladı artık .(

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım gerçek olan sadece nefes aldığımız. Yediğimiz yemeklerimiz bile sahte. Ne komik değil mi? İnsan tamamıyle sahte bir dünyada her şeyiyle sahte bir yaşam sürüyor. İnanın kendi kendimizi kandırıyoruz. Hayatımız yalan olmuş.aslında herkes kısır bir döngü içinde herkes anını ve zamanını kurtarma peşinde

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Cinsellik konuşmayacağım kesinlikle dersen ayrılır gider. Buda onun ne için seninle kaldığını gösterir. Bazılarıda tamam konuşamayalım der ama bi şekilde yine ileride ufak ufak niyetini belli eder. O yüzden bu konuyu tamamen kapatanı bulursan o gerçek sevgidir. Ne gerek var. Hayır yetmiyor daha çok beklenti oluyor kızıda zor duruma sokuyorlar. Bence her kız kendi çizgisini bilecek yüz vermeyecek bi yerde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beklet , eger beklerse ciddi dir :)

0|0
    0|0
    • nasıl olcak daha ayrıntılı sölesen:D

• seninle cinsel iliskiye girmeden cikmak istiyorum de... eger derdi sadece seni kullanmak degilse kacmaz, kalir...eger derdi sexmissi o zaman birakir seni...sende anlarsin :)

Yükleniyor...