Bir erkek olarak kızın sizden hoşlandığını nasıl anlıyorsunuz? Bir kız olarak erkeğin sizden hoşlandığını?

Bir erkek olarak kızın sizden hoşlandığını nasıl anlıyorsunuz?Bir kız olarak erkeğin sizden hoşlandığını?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiden kişiye değişiyor arkadaşlar, eğer rahat bir kızsa resmen kesişiyoruz. Ama bi kere bi olay oldu, bu olaylar konusunda pek tecrübeli olmayan birine denk geldim. Bir aracı yoluyla tanıştık kızla, o kadar ilgisiz görünüyordu ki anlatamam.Baştan beğendiğim hatta ben tanışmak istediğim halde onu görünce normal hissettim ve daha fazla yanaşmayı düşünmedim. Sonra öğrendim ki bana feci aşık olmuş... Yani gayet kesişebilirsiniz, aynı anda o kadar alakasız hayatta inanamayacagınız bir kişi size aşık olmuş halde geliverir önünüze hadi be yuh artık olursunuz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• birbirimize aynı bakıyorsak

1|0
    0|0
  • istem dışı haraketler yapıoz biz, oramız buramız oynuyo içimize şeytan girmiş gibi dans edip ayin yaparız... kızlarda genelde kuş gibi öter.. şahit oldum :D

1|0
    1|0
  • beynimi kullanıp akıl yürütüyorum.. ne tuhaf dimi ?

0|0
    1|0
  • neden bu soruyu günde 91878941378941 kere soruyorsunuz hanımlar

0|1
    0|0
    • Harbi birader ya, tam yazacağımı yazdığını gördüm, sana katılıyorum. Niye soriysiz la bu soruyu defalarca, sorulmuşu var bakın araştırın, tembeller sizi :)

• Bi kızın sizden hoşlandığını size olan davranis,bakış,hareket ve konusmalarından anlıyabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Aptal tavırlar sergiler.Sağa sola boynu kırık gibi ani bakışlar mesela o.O

0|0
    0|0
    • aynen bakışlardan çok davranışları değişir beraber kalabilmek için herşeyi yaparlar

• anlamam için zaman bırakmıyolarki yüssüz bunlar hemen teklifmi edilir

0|0
    0|0
  • bakışlarından

0|0
    0|0
  • ben anlamıyorum amk genelde sağ gösterip sol vuruyorlar

0|0
    0|0
  • ben bakışından ilgisinden ve davranıslarıyla cok rahatca anlarım

0|0
    0|0
  • anlayamıyorum o sebepten gıdıp konusuorum olursa senındır olmazsa hıc senın olmamıstır :D

0|0
    0|0
  • gözler kaçamak bakar dudakları ve elleri titrer bide hep boş kalınca sokulurlar kedi gibi

0|0
    0|0
  • bakış ve gülüş

0|0
    0|0
  • açıkça söylüyorlar

0|0
    0|0
  • kız beni sürekli ya da gizlice süzüyorsa, beni gördüğünde gözleri gülüyorsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1