Kızlar biri sizi 8 yıldır sevdiğini söylese okurmusunuz lütfen :(

kızlar biri sizi 8 yıldır sevdiğini söylese ve yılardır sizi aradığını ve sizden başka kimseyi sevmediğini söylese bi düşünürmüydünüz acaba yalanmı söylüyo diye bi düşünürdünüz demi peki ona umut verip başkasıyla çıkarmıydınız diyelim çıktınız ve sizi yıllarca seven o kişi peşinizden aylarca koşmasına rağmen sevgilinizle konuşup bende onu seviyorum ancak o seni tercih etti inşallah mutlu olur evlenirsiniz dese onu sakın üzme dese hayatınızdan çıkıp gitse ve dört sene sonra geri karşınıza geçse seni hala seviyorum dese seninle bir ömür birlikte olmak istiyorum dese ne cevap verirdiniz ...8+4=12...sene bekledim ondan başkasını sevemedim denedim olmadı unutamadım ...inanın çirkinde değilim neden istemiyo beni ...hangi kıza eski sevgilisinin fotoğrafını göstersem facede sen ondan 10 kat yakışıklısın diyo ...sorun ne lütfen

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• O seni sevmiyorsa ne gelir eldeeen.

0|0
    0|0
    • yani sevginin artık hiç bi önemi yok demi keşke biri beni onu sevdiğim kadar sevsede onun kulu kölesi olsam ama hep geçici bi heves aşk dedikleri şey ne yazık ki aman :(

• belki senin onu sevdiğin gibi o da başkasını sevecek. yargılayamazsın ki. olguğu kadar,olmadığı kader. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Her şey yakışıklılık değil demek ki ayrıca beynim sulandı mantıklı düşünemiyorum nası bi anlatım bu ya :(( Karakter önemli azizim yıldızı barışmamış seninle.

0|0
    0|0
    • tabi terk edip giden karekterli seven karektersiz öylemi

• Karaktersizsin demedim sadece karakterini sevmemiştir ya da o kıza göre diğer erkeği çekici kılan bir şeyler vardır demek istedim.

• neyse yaa seven yaramaz zaten anladın sen

• beni 6 yıldır senven biriyle birlikdeyim cokda mutluyum. inş sende kavusursun.

0|0
    0|0
    • onu bırakma olurmu :(

• onun yerine ben teşekkür edeyim sana ...ahh ahhh :(

• aynı seylerı benım ıcınde soyluyordun br bucuk sene beraber olduk sayısız kez aldattın benı sonra da hevesını alınca ayrıldın yanı sen degısmezsın cok acık bellı

• Bazen sadce sevemezsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende 8 sene sevdim fakat sonra saçma olduğunu anladım tip yok zaten, işde yok niye sevsinki bir neden yok

senin durum başka tabi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...