Bi erkek 2 senedir bu ilişkinin olmayacagını özel olarak konuştugum halde hala mı sever ne kadar kızsam da

bi erkek 2 senedir bu ilişkinin olmayacagını özel olarak konuştugum halde hala mı sever ne kadar kızsam da artık anlamasını saglamasını çalışsam da neden vazgeçmek onu üzmek istemiyorum sonuçta sevene saygım var ama olmaz bu iş napıcam onu rencide etmek istemiyorum ama bu ilişkinin olmasını da istemiyorum ne yapmalıyım ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Baskasini sevdigini soyle. Oyle olsa da olmasa da. Bir erkek baskasini seven, onunla beraber olan bir kiza kolay kolay yanasmaz. Sevgisi devam etse bile. Bu kizin sevgisine olan saygisindan kaynaklanmiyor, yada diger cocuga olan korkusundan da kaynaklanmiyor. Biraz empati yapiyor ve diger erkegin iliskisine saygi duyuyor. Sana yanasacagi her durumda diger erkege haksizlik olacagini biliyor ve kendisinin basina da ayni seyin gelmesini istemediginden yanasmiyor.

Ama bunun aksini yapan bazi istisnalar var. Kotu istisnalar. Umarim onlardan biri degildir.

0|0
    0|0
    • hep arkadaş olarak yanaşıyo yok öyle bişey diyo ama devam ettigini biliyorum hoşlandıgım erkegi de anlattım amaa hala etrafımda nasıl olcak bilmiyorum

• bu da ayrı dengesiz sana göre güncelleme yapılıp veya yapılmıyordu zaten

• Bastim eksini. Bir de sikayet ettim tabi.

Erkekler Ne Diyor 4

• olmamasını istememenin sebebi nedir ?

0|0
    0|0
    • başkasını sevmem

• evet hep anlamaya çalışıyorum bende onun yerinde olabilirdim diye ama hep anlayış hep anlayış olan bana oluyor ben üzülüyorum

• ayni sey benimde basimda vardi sevdigim kız baskasını sevdi beni birakti ama artik umrumda degil :) herkezde beni arasin ama bulamasin sonra geri donsun pismanlıkla kabul etmeyecegim onun o halini gormek bana yeticek :) doncegini nerden biliyorsun dersen emin ol doner katil(askimi öldüren) cinayet mahallini mutlaka doner o gun hesap gunudur iste saglicakla kal :) sanada aynisi olmasin :D dikkat et he

• Olması gerekmiyor . Neden stres yapıyorsun. Zorla güzellik olmaz. Bunu ergeç öğrenir.Çok rahatsız ediyorsa araya mesafe koy. Bu sevenlerde amma benciller.

0|0
    0|0
    • evet bencede.mesafe koyuyorum anlatıyorum alıp karşıma adam gibi ama laftan anlamıyo yüzsüzlük yapmaya devam ediyo stres yapmam bu yüzden iyice saplantı haline getirme evrelerine girişi

• 3 ay daha bekle 3 ay sonra uzaklasacak senden 25 ay kuralını denıyor

0|0
    0|0
  • Aslanım benim devamlı pres yapıyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...