Sizinle kurdugu hayallerı baskasıyla yaşarsa

ayrıldık tamamen bıttı bılıyorum. Ve hayallerde bıttı tabıkı gelecege dair. Ama ben onun ılerde evlenecegını dusundukce nefesım kesılıyor yada baba olacagını.sızınde kalbınızden bırseyler kopuyor mu sevdıgınız ınsanın baba /anne olacagını dusununce ?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• aşk bir sobaya benzer disardan biri gelir soguk bir havada üşümüstür ısınmak için sobanin yanina girer ve ısınır o an sobanın yanından bir an ayrilmaz sobanın ici yanar umrunda bile olmaz sobanın içi yansada ısıtır onu... üşümesi gecen sevgili sıcak basınca gider basından(cok sevilince)ve bunalir artik ustunu basını cikarmaya baslar artik hic hevesi kalmaz sobaya hatta yaklasmaz bile sıcak(aşk) onu bunaltir sobaya arta kalan içindeki korlarla yanmaktır daha sonra külleri kalir sadece...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Daha sevgilisi yok karşılıksız aşk benim ki ama ben onun umrunda değilim bense ona deliler gibi aşığım,sevgilisi olacak kişi ona sarılacak aşkım diyecek onu öpecek yanında foto çekilip bakışacaklar ben burda o anlarını düşündükçe kahroluyorum daha sevgilisi yok beni bitiriyor bu anlar artık düşünmemeye çalışıyorum salla gitsin diyorum beter bişey insan yaşamak istemiyor bile öyle düşündüğün zaman unutmaya çalışıyorum onu

0|0
    0|0
  • Kattığı tecrübelere teşekkür ederim..Sayesinde daha mantıklı davranıyorum..İsterse 10tane çocuk yapsın.Hatta birine adımı koysun o.O

0|1
    0|0
  • neden kopmasın ki senden olmayan bir çocuğun ona baba veya anne demesi yada ondan olmayan senin çocuğunun sana anne veya baba demesi

herşeyi geçtim senin bir başkasına aşkım demen veya onun demesi

0|0
    0|0
  • ayrılmasaydın bacım o zaman

0|0
    0|0
  • offff bu ne şimdi yaaa vallaha uykum kaçtı diye girdim şuan tamamen kaçtı uykum düşündükçe off yaaa :s

0|0
    0|0
  • Anne oldu bile hatta ikinci evliligi umrunda dahi değildim yazık ettim kendime:(

0|1
    0|0
  • hemde nasıl içim gidiyor başkasına aşkım demesi

0|1
    0|0
  • üzülürdüm sevseydim alışırsın

0|0
    0|0
  • Atak davranıp çocuk yapaydın düşünmezdin bu kadar.

0|0
    0|0
  • düşüncesi bile felaket ! en kısa zamanda gidiyimde sürpriz yapayım kandırık yapayım sevinsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Boş ver güzellik:)Seviyorsan..özgür bırak,mutlu olsun:)

Sen de ol..Hayat üzülmekle geçmiyor:)Sev,sevil..

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra alışıyorsun, geçiyor.

0|0
    0|0
  • Barışma ihtimaliniz varmı hic ?

0|0
    0|0
    • bılmıyorum en son bız yapamıyoruz senınle olmayacak dedı cunku onu cok bunaltmısım ne yaptıysam mutlu edemedı

• sen bakıcaksın hayatna o yapısoa sende yapıcaksn evlilik. oturup hayatnı hiç etmek ne kazandırıck

0|0
    0|0
  • ben yaşadım bile:D zmnla alısıyor insan .

0|0
    0|0
  • kopmaz mı ya..hele ki bu insan çevrenden biriyse.ama takmıyor ki erkekler bırakıp giderken

0|0
    0|0
  • Ne kadar zor bişey olduğunu tahmin edebiliyorum . aynı şeyi bende yaşıyorum . ama yapacak bişey yok . onu hala seviyosun ama gerçeklere dönmenin vakti geldi ..

0|0
    0|0
  • baba oluyor şimdi ben onu köpük gibi özlerken o bir bebeği alacak kucağına ve o kadına bakacak gözlerine minnetle ve onu sevecek ama çok mutlu olmasını diliyorum ona gerçekten içimden gelerek

0|0
    0|0
    • canım benım ya cok zor bırsey ama bızı dusunmeyen ıcın yeter kendımızı bu kadar uzdugumuz

• aynen öyle ama mantıken diyorsun ama kalbine anlatamıyorsun ki bunları o yinede o diyor malesef :D

• aynen oyle malesef

• ortak hayaller vardı tabi herkeste vardır. korkularım çoktan bitti. çünkü o çoktan gidip başkasıyla evlendi hatta çocuğu bile oldu. ama hala bana seni seviyorum diyor. kaç kere numaramı değiştirdim kim bilir. ama geçmişim beni takip ediyor. korkma sende alışırsın yakında bu fikre. sonuçta her hayal gerçek olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...