Kapat

Dış görünüş Kadın tipi

Burda yok dış görünüş önemli falan onu sormuyorum lft öyle GEREKSİZ CEVAPLAR gelmesin Hayalizdeki Kadın Tipi görsel olarak mesala ben bir Kadın olarak Kum saatli kadın tiplerini beğenirim saç rengi farketmez orta tenli birşey ya sizinkiler hem kızlara soru hem erkeklere

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• tesettürlü

1|0
    0|0
    • tesettürlü tamamda onu acikken nasil hayal ederdin nasil olmasini isterdin ?

• sadece kafa yapısı olarak benimkine yakın olması yeterli

ötekiler teferruat diye düşünüyorum.biriyle evlendiniz 70kg evlendikdten sonra90kg oldu

boşarmısınız.hem güzellik geçıcı değilmi

• ya tabi guzellik gecici ama bastan belirtigim gibi konu bu deyil bunu tartismiyorum konusmakta istemiyorum adi üstünde dis görünüsü merak ediyorum sadece

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• sadelik benim ilk tercihimdir hep, pastel renkli bi kız olmıcak, mat olucak, siyah saçlı, esmer, bronz yada buğday tenliler hoşuma gider, tercihen kumral da olabilir ama sarışın sevmiyorum, çok belirgin yüz hatları değil, sade ve duruluğun üzerinde hafif hafif fırça darbesi vurulmuş gibi çizilerek o sadeliğin sıradanlığın üzerinde kendine özgülüğü yakalanmış bir yüz, uzun boylu değil hafif minyon, siyah saçsa düz saçlı, kumralsa dalgalı, kıvırcık da sevmiyorum, cildi temiz olmalı ve bütünsel baktığımda ise bana siluet gibi bi görünüm vermeli, yani bütün halinde etkilenmek isterim

0|0
    0|0
  • +18

link

+18

0|1
    0|0
    • ohaaaaa :D

• Bir de oturdum Rusca ogreniyorum ki gelecekte zorluk yasamayayim.

asffasf :D

• manşet fenaaa :D vala bende o amaçla öğrendim ama vakit yok uğraşamıyorum fazla :(

• diş görünüş dış görünüş mü dış derken göğüsler kalçalar falan mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bel ınce yanlar falan olmıcak kalca olucak.oleyım ama kılo aldım yanlarım var:S

0|0
    0|0
  • fotoyu iyi seçmişsin kim kardashian gibi tabiki ;) tek geçerim.

0|0
    0|0
  • Kelly Brook bütün kadınlar alemine tas cıkarır

0|0
    0|0
Yükleniyor...