Bel yanlarını evde nasıl eritebilirim?

Bel yanlarını evde nasıl eritebilirim?
Fotoğrafta çok net değil ama azda olsa bel yanlarım var bunları nasıl eritebilirim evde kendi imkanlarımla?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hamur ve şekeri kes, su içmeyi arttır.

0|1
    0|0
    • Şekeri çok kullanmıyorum kuru üzümden geliyo gelirse şeker ya da mandalina ara sıra kaçamak yapıp puding ya da bisküvi tarzı yiyorum, hamurda sadece kahvaltı 1 ya da 2 dilim çok tahıllı ekmek kesmeli miyim ekmek yemeyi? Bide son olarak cicibebe aldım günde 5-6 tane yiyorum vitamin sonuçta onun zararı olur mu

• Hepsini tamamen kesmeyi denemenizi tavsiye ederim.. Ben de sizin kadar az kullanıyorum ekmeği, karbonhidratı ama kilo azalması yok. Özellikle kahvaltıda kesebilirseniz her alanda kesersiniz.. Biraz daha özen ve dikkat gerekiyor.

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu soruya nasi az yorum gelir ya where are you abaza team 😱

2|0
    0|0
  • O bel zaten kemiğe değmiş, yapman gereken mekık cekıp sıkılaştırmak. eğer sıkılaştırmakta ıstemessen bıraz zayıflaman gerek. Şekerı azalt , doğal yollardan al meyve ye bolca

0|0
    0|0
    • 168 boyum var ve 50 kiloyum daha fazla zayıflayınca kalçam küçülüyor pek istemiyorum bunu, sıkılaştırmam için mekik yeterli mi? Squat programı yapıyorum bide 1 aylık onunda etkisi olue umarım az çok

• Şeker kullanmıyorum bu arada kuru üzüm ya da meyveler dışında, bitter çikolatanında çok kilo yapmadığını duydum bir tane kare yiyorum günde

• beslenme programına dikkat etmen gerekiyo farklı antreman yapıları var eger yemek ve antreman programı ıstersen mesajdan ulasabılırsın

• bak bunu dene pişman olmazsın streç band sar belıne ve kalın gıyın ve koşu bandında 10 dk tempolu yuruyuş yap 3 set olacak sekılde bak nasıl eriyo harıka olursun ve fazlan yok hemen sonuc alırsın :)

0|0
    0|0
    • Ciddi misin bacaklarım için denemiştim bu streç yöntemini oraya hiç düşünmedim doğrusu

• evın izmitteyse yardımcı olabılırım :)))

• Bursadayım teşekkürler 😊

• laynnnnn dokunma güzelim bele :D haha

0|0
    0|0
    • Daha ovalimsi bel kıvrımı olsa hoş olmaz mı 😔

• belinde eritilebilecek bir yer görmediğim için dokunma dedim, zaten şu an gayet hoş gözüküyor

• hadi gösterdin gösterdin

1|0
    0|0
  • sopa çevir

0|0
    0|0
  • Bel yanların şu an iyi ama eritmek istiyorsan sağa sola kıvrılacan. Bunu iki üç defa yapacan gibi.

0|0
    0|0
    • Onu yapıyorum ama sanki faydası olmiycak gibi 😔 Bide emekleme pozisyonunu yapıyorum

• hmm... spor hareketlerini bir araştır ama ben de göbeği eritmeye çalışıyorum. Emekleme pozisyonu derken?

• Care fitness

0|0
    0|0
  • Ablacım az daha açsan delircekmişiz :D Bence gayet iyisin.

0|0
    0|0
  • Eritme çok tatlı bence

0|0
    0|0
  • iki eline ağırlık al bir sağ tarafa bir sol tarafa eğil düzel

0|0
    0|0
  • Gayet iyi hos sorun yok

0|0
    0|0
  • Millet yakında vajina penis de çekip atıcak görürsünüz