Eşinizden şiddet görürseniz..?

sonuna kadar eşiniz haklıdır, siz de hatanızın farkındasınız. eşiniz bi anlık sinirle size el kaldırdı. bundan sonra yapacaklarınız ne olur? hatanızın farkında olup yaşanmamış gibi mi davranırsınız yoksa en yakın avukata mı gidersiniz?

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• her ne olursa olsun onu aldatmadığım soyadına leke sürmediğim sürece bana el kaldıramaz anında boşarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Gerı donusu olmaz bıter o an

0|0
    0|0
  • Büyük konusmiyim ama gercekten bunu gerektircek bisey yaptiysam ona bi sans daha verirdim ama nedensiz olursa bilmiyorum duruma bagli

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun bir kere yapan bi da yapar olmaması gerekir olduğunu düşünemiyorum zaten

1|0
    0|0
  • siddet aslinda okadar yayginki cogu sakliyor ve bisey yapmiyor ben kendim bikez yasadim sadece haftalarca konusmadim cok psman oldu defalarca yemin etii ama garantisi yok tabii

0|0
    0|0
  • Ben de ona karşılık veririm. Sonrasında ise avukata gitmem fakat burnununda getiririm.

0|0
    0|0
  • şiddet ne olursa olsun kabul etmem

0|0
    0|0
  • bana vurursa ben de ona vururum. neymiş o ya

0|0
    0|0
  • Kesinlikle avukata gderim ne kadar sinirli olursa olsn bana siddet uygulayacak kadar olduuysa ona karsi saygim biter

0|0
    0|0
  • bir tokata ben atartım sonra bida atan biraha atar diye boşanırdımm ...

0|0
    0|0
  • 1 tokayla bitirmem herşeyi barışırız zaten özür diler gönlümü alır heraldem:(

0|0
    0|0
  • hayrı avukata gıtmem ama en az 1 ay evın ıcnde huzrszlk yaratrdm hrlde

0|0
    0|0
  • Bende ona şiddet uygularım ...

0|0
    0|0
  • bir anlik fisiksel siddetin bedelini ona uzun bir sure psikolojik siddet yaparak odettiririmm. tabi tekrarlarsa, buyuk konusmuyim ama biter.

Annem babam beni elin cocugu gelip hirpalasin diye buyutmedi

0|0
    0|0
  • bana vurdursa anında tokatı yer

0|0
    0|0
  • bi kereden bişey olmaz:)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hatasının farkında olabilecek insan el kaldırılmayı hak edecek bir şey yapmaz. Kendinden güçsüze el kaldıran erkek, erkek değildir zaten. Boşanır gider.

0|0
    0|0
  • yok ssevgi varsa anlaşılır o elin yanlışlıkla kalktığını

0|0
    0|0
  • Kadına el kalkmaz vuramam zaten

oda bana vurmaya cesaret edemiz zaten :)

0|0
    0|0
  • hocam her ne olursa olsun bi bayana el kaldırmak yakışır bi davranış değildir.

0|0
    0|0
  • hemen gidilmez sanırım

0|0
    0|0
  • dayağı haketmişmiyim acaba

0|0
    0|0
  • keşke denese :)

0|0
    0|0
  • Yerler tokatı otururlar bakma ben de vururum ayrılırım demelerine bir tokata boşayacak kadar değildir evlilik. Şiddet olmamalı evet ama en güzel ailelerde bile bir tokat yemiştir kadınlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...