Sizce bir kızın bir erkeğe açılması normal birşey mi ?

genelde bu açılma işlemi erkeklere aittir . şimdi kızlarda buna dahil oldu. Sizce, özellikle beylere soruyorum bir kızın kendinize açılmasını nasıl buluyorsunuz, ima mı etmeli yoksa açılması iyi mi dersiniz , tepkiniz ne olur , yakın olsanız mesela yüz vermez mısınız , egonuzdan dolayı ...

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• acılmasından taraftarim insan sevdigine de sevdigini soylemecekse kime soylecek ucunda ölüm yok hictipim olmayan bir kız bile bana acılsa yuzde 90 olumlu dusunur ve kabul ederdim sevdigini soyleyen lazım saklayan degil...

0|0
    0|0
    • çok mantıklı konusyosun ama genelde sen gibi düşünen yok daha daha beter oluyo , bi havalar falan

• evet eskiler daha iyiymiş edep varmıs en azında oda olması utanma :)

Erkekler Ne Diyor 10

• fiziki olarakmı açılması soyunma gibimi

1|1
    0|0
  • evet son derece normal. diğer türlüsü ağzından feminist söylemleri düşürmemesine rağmen karşı tarafı beklemesiyle birlikte ataerkil düzenin önde gelen savunucusu olduğunun farkında olmayan özentiliktir bence. elbette bu sözüm ona kadın haklarına önem verenler için geçerli

0|0
    0|0
    • ne kadar oturaklı konusuyosun :) ataerkil derken

• yani aslında aile yapısından çıkan, soyun babadan devam ettiğini ileri süren bir kavram olmasına rağmen toplumsal olarak yorumlandığunda erkeğin üstün olduğunu, yön verenin erkek olduğunu kabul eden görüş

• olabilir neden olmasın çok hoşlanmıştır dayananmıştır açılmıştır

0|0
    0|0
  • İma etse daha oturaklı olur sanki.Bilmiyorum gericimiyim neyim

0|0
    0|0
    • bencede ima daha iyi yok değilsin :)

• bir bayanın erkeğe açılması hımmmm sakıncalı erkeğin kişiliği oturmamışsa çok üzülürsün üzülürsün yanarsın

0|0
    0|0
    • genelde bi hava geliyo sonra dimiii , zaten düşünmüyorum bi sevdiğim yok hoşlandığım var ama ben bile emin değilim , merak ettim açıkcası

• açıl nolcak ki seviyosan konuş bunda utanmanın sıkılmanın bi anlamı yok

0|0
    0|0
  • begenen kizlar acilsada isimiz kolaylassa

0|0
    0|0
  • heves değilse açılın, ama 1-2 haftaya unutacaksanız kendinize saygınızı yitirirsiniz

0|0
    0|0
  • cook normal gönül bu söz dinlemi yo :(

0|0
    0|0
  • gayet normal benim sevdiğimde bana açılmıştı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden normal olmasın ? Ayrımcılık yapmayın diye bas bas bağırıp bi kızın bi erkeğe açılması neden farklı bişey olsun ki ? Aşk bu aşk. Eğer sen egonu yada insanların sana bakışını aşkından daha çok takıyosan hiç açılma çocuğa yazık.

1|0
    0|0
    • ayrımcılıkla bi alakası yok, erkeklerin genelde egosu devreye giriyo sorun o

• Kesinlikle açılma sonra havalara giriyolar.

0|0
    1|0
  • Bana göre anormal bir şey. Hanım her zaman hanımlığını korumalı.

0|0
    1|0
    • haklısın bencede , ima etmek daha mı mantıklı

Yükleniyor...